AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Přepis epizody - Sasadydzej
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Opět přicházím s novou povídkou. Je to kratinké Smile Snad se Vám bude líbit, a bude Vám stát za komentář, ať už bude jakýkoli, budu se těšit Wink Je to zase a opět minidílko, nějak jsem zjistila, že dlouhá dílka nepíšu tak ráda, jako právě ta malá. Smile
Povídečka mě napadla opět při cestování, a psala jsem ji v hodině matematiky,ale pššš ! Very Happy Jo....tvořivosti neporučíš, když příjde musíš ji okamžitě využít......nebo ji propásneš........




Spravedlnost pro všechny




Ten, který před ním stál měl nasazená pouta, měl výsměšný, naprosto ničeho nelitující škodolibý úsměv, měl na svědomí smrt jednoho ze Semirových par´táků,ano, Chrise Rittera.
Dlouze se zadíval na Ritterova vraha. Ten nepopsatelně zlověstný, a tak výsměšný pohled Semira vytáčel, mrzel, pocity měl smíšené.
Stál před ním a pozoroval ho. V hlavě mu znělo tolik otázek, na které bylo težké najít odpověď.


Proč jsi to udělal? Jaký důvod, ty vrahu, jsi k tomu měl. To sis myslel, že Rittera nepomstím.
Díky mého parťáka Bena, ano! Díky nového kolegy, kolikátý již? Díky němu jsem Tě dostal, teďka budeš sedět. Bylo těžké sledovat Tvoji výhru u soudu, bylo těžké vidět ten Tvůj škodolibý úsměv, po té co jsi jako vítěz nastupoval do auta. Měl jsem vztek, zároveň slzy téměr na krajíčku z pocitu, že jsem prohrál.
Ben mne však podržel. Kdyby to neudělal asi bych Tě roztrhnul na malilinkaté kousíčky. Tu zášť, kterou jsem k Tobě cítil, v té chvíli, nepopsatelně smíšené pocity.
Pohrával sis se mnou jako kačka s myší, myslel jsi, jak mě dostaneš, jak zničíš mě i moji rodinu.
Ale nakonec jsem přece jen vyhrál. U soudu si měl pocit neporazitelnosti a vítězství?

Ale spravedlnost platí pro všechny.



Snad se nezlobíte, že je to tak kratinké......ale ve Wordu to vypadalo delší Very Happy

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Ne, nezlobím se, že je to kraťounké, ba naopak Smile
Je to hezké zamyšlení nad tím, co se Semirkovi honilo hlavou Smile

Pěkné Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Krátká věc? Super, vůbec mi to nevadíSmile

    Sice vůbec netuším nic o onom dílu (nějak jsem je přestala sledovat), ale myslím, že to ničemu nevadí. Tak Semirovi umřel další parťák? Je moc dobře, že má někoho, kdo ho podrží, vůbec bych se nedivila, kdyby se proměnil v chodící skartovačku (aspoň tak mi jeho pocity přišly, když jsem si to četla).


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Přepis epizody - Sasadydzej
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma