AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Otázky života a smrti
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Tady je má první úvaha. Napadla mě cestou po dálnici směr Frýdek – Místek. Ani by jste nevěřili jak se jízdou poloprázdnou dálnicí přemýšlí. Je to nádhera, poloprázdná dálnice osvětlovaná pouze světly z projíždějících aut.
Snad se Vám tento pokusek o úvahu bude líbit. Budu se těšit na jakékoli komentářky Very Happy Zde je mé minidílko Very Happy

Saša Smile



Otázky života a smrti


Jel po prázdné dálnici. Bylo už pozdě večer. Vracel se ze služby. Podíval se očkem po hodinách, ukazovaly půlnoc. Občas projelo nějaké auto.
Co to má znamenat, ptal se sám sebe. To už je třetí kolega, kterého zabili. Proč nezabili mě, proč mi zabili mé nejlepší přátele. Co bych za to dal, vidět vedle sebe věčně usměvavého a zamilovaně zasněného Toma Kranicha. Co bych dal, za to vidět Andrého, byla s ním legrace, byli jsme skvělý tým....jak to, jak se to mohlo stát, proč už tady není ? A co Jan, záhadně odešel, ani se nepřišel rozloučit, nenapsal, nezavolal...kde je, kde je mu konec ? A Chris....ten tu se mnou dlouho nepobyl, proč jej? Proč? Tak moc bych si přál zítra u stanice vidět tajemného Chrise, který mi byl nejen parťákem. Jak dlouho, jak dlouho ještě ? Co příjde teď ? Proč oni? Proč ? Co tu ještě mám za úkol ?
Co tu mám ještě splnit ? Proč mi odešli moji nejlepší přátelé a parťáci ?
Proč oni, proč ne já ?
Díval se před sebe, jel stálou rychlostí, 100km/h. Rozsvítil se displej jeho mobilu, přišla mu SMS. Jen se sklesle kouknul na mobil, který ležel na vedlejším sedadle. Opět mu svitla vzpomínka na poslední chvíli s Tomem, který naposled se na něj podíval. Zoufale odvrátil pohled, a upřel zrak na předjíždějíci policejní auto, ve kterém seděli dva policisté, ten který řídil, se smál na kolegu vedle něj, ten se smál na celé kolo, nejspíš nějakému vtipu. To on nevěděl. Jediné co viděl, že byli dva, byli celí vysmátí. To on nebyl, nebyl, protože mu odešli všichni jeho kolegové. Tak by moc chtěl být na místě těch dvou. Byli dva....on však byl sám, naprosto sám.
Na tváři se mu objevila slza, která pomalu lemovala jeho tvář. Objevila se druhá, třetí.......


Konec

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Stepanka


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
No, a já už taky brečím Crying or Very sad Beze srandy... Je to úžasně napsané. Až mě to vážně rozbrečelo, zvlášť ta část s Chrisem a dvěma parťákama Sad Chudák Semir... Fakt moc hezké a dojemné
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Nemohu nic jiného řict než KRÁSNÉ!!! Smile Sad Opravdu nádhera, až mi na konci ukápla slza a zaní hned další a další Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad chudáček Semir je sám Crying or Very sad , ale určitě né dlouho bude mít Bena a bude se zase smát Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Stepanka:
Jsem ráda, že se Ti minidílko líbilo. jj, Semir začíná novou éru....pokolikáté již ? Wink
A neplaaaaaaaač Wink Musím říct, že když jsem to psala, bylo mi fakt smutno.....a málem i ta slza padla Sad

Jsem ráda, že jsi pisla komentářek

Díky Saša

pajasekacka:

Taky Ti moc děkuji za hezký komentář, jsem ráda, že se Ti minidílko líbí. Wink
Jj....musím říct, že jsem měla co dělat, aby mi neukápla slza nad mou vlastní povídkou Smile Vzniklo to nějak samo...když je člověku smutno.....
Rovněž Ti také děkuji za krásný komentář !! Wink

Dík Saša

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezká, moc hezká povídka. Chudák Semir. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Moc hezké kolego - víc k tomu nemám! Wink Wink Wink

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jak to popsat? Milé... smutné..... Wink Embarassed

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
není nad cestování, co? Very Happy taky mě mnohé věci napadají, když jedu do školy. Vivat tramvaj Very Happy

Drobeček je to moc pěkný - ač krátký textem, jistě jde o plnohodnotnou povídku, kde ses vážně zajímavě zamyslela nad tím, co asi cítí Packal.
Na jeho místě bych si už připadala prokletá, asi bych už i paranoidně uvažovala nad tím, zda ta neštěstí nepřitahuji na své přátele já sama Sad
Jen... myslíš, že byl Chris packovi více jak parťákem? Zrovna u něj si myslím, že byl JEN parťákem.
A jsem ráda, že jsi zmínila i Jana. Jeho odchod je pořád záhada...

Dobré dílko Smile mám ráda takové povídkové drobečky Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Pěkná úvaha, napsaná přesně tak, jak by podle mě měla vypadat...

Proč tě ještě nezabili, Semirku? Nemáš takové hloupé nápady...
Ve skutečnosti ale víme moc dobře, proč pan Gerkhán v Kobře zůstává... Wink

Woxys napsal:
Jen... myslíš, že byl Chris packovi více jak parťákem? Zrovna u něj si myslím, že byl JEN parťákem.


Musím se přiznat, že jsem o tom také přemýšlel... Myslím si, že nakonec ale mohli být i přátelé, přeci jen zval Semir Chrise také k sobě domů na oběd...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Musím se přiznat, že jsem o tom také přemýšlel... Myslím si, že nakonec ale mohli být i přátelé, přeci jen zval Semir Chrise také k sobě domů na oběd..


Třeba jen Simýr nechtěl jíst všechno jídlo, co uvařila andrea, sám.... *píská si*

Sorry, Saso, já musela Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Woxys:

Jééé děkuji za Tvůj komentářek, moc mě potěšil !! Very Happy Ani nevíš jak!!
Neeeee v klídku...A vůbec mi to nevadí....nevím proč, ale čím víc se dívám na stařší díly Kobry a sleduji Andreino chování, tak se mi až tak svatá zase nezdá...nevím proč, ale je mi čím dál míň sympatyčtější Twisted Evil

Hm....Chris, asi byl jenom parťákem, ale přišlo mi, že si dobře rozuměli....nj...Chris, tajemná to postava !!

Eron: Děkuji za komentářek, moc potěšil....Very Happy
Jsem ráda, že mám nové čtenáře Very Happy Mých...rádo by povídek Laughing Laughing

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
až TAK svatá? ona nikdy nebyla svatá, zato blbá fakt hodně XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Otázky života a smrti
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma