AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový díl, třetí za dva dny, to je můj nový rekord Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jééééé, ty tvoje vtipy, ty mě dostávají na zem! Prý ty jsi dobrý mezi dva chleby a podobně! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Vtipy se válím po stole! A když to takhle půjde dál, za chvíli proceastují celou Evropu, ba dokonce celý svět! Laughing Laughing Laughing Já myslím, že jim polské pivo chutnalo především díky těm servírkám! Laughing Laughing Laughing Laughing A přeju jim mrazivé Rusko. Myslím, že především Toma to moc nepotěší! Laughing Laughing Laughing Laughing A co bude provádět Hartíkův bratr? Laughing To jsem na něj zvědavá, to bude stejně luxusní střívko jako jeho bratr! Laughing

Tak šup šup s dalším ještě jeddním pokráčkem dneska! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Jééééé, ty tvoje vtipy, ty mě dostávají na zem! Prý ty jsi dobrý mezi dva chleby a podobně!


Abych řekl pravdu, tak já jsem pod stolem zase díky tvým komentářům Very HappyVery Happy

A co bude provádět Hartíkův bratr?


Ani na něj se nezapomene Laughing Laughing Laughing

Díky za komentář, díl asi nebude zase dneska, ale snad už brzy Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Z mých komentářů? Laughing Vždyť nic zázračně vtipnýho nepíšu! Laughing

Jůůů, to se teším na mladýho Freunda! Laughing Laughing Laughing To se přiučí ničení aut od svých zkušenějších kolegů Gerkhana a Kranicha, co? Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Oba komisaře potěšily také hezké polské číšnice.

Ty aby nemysleli na ženský... Laughing

„Máme pro vás tip,“ vyjel na ně Kandynski, jen co je uviděl.
„Taky vám přejeme dobré ráno,“ řekl Semir.
„Jé, já vás nepozdravil, tak to se omlouvám,“ omluvil se nově příchozí dvojici Kandynski.


Neomlouvej se... Už se stalo.... *uraženej kuk*

„Já vůl, nechal zbraň doma na stole, co tomu řekně manželka, až ji uvidí...,“ začal remcat jeden ze zločinců a Semir se ho rozhodl uklidnit.

Booooože... Tohle remcání zločinců je dobrý.... Very Happy

Stahler zavolal posily a Semir se ho zeptal na jeho původ, že má německé jméno. Marc odvětli, že tady potkal při jedné akci manželku a zůstal tady. Narodil se ale v Německu, v Mnichově.

Semíre... zvědavče..... Very Happy

„My budeme muset do Ruska?,“ zeptal se Tom Semira a v tom momentě se mu rozezvučel jeho mobil.
„Kranich, Kobra 56,“ zahlásil Kranich posměšně do telefonu, když viděl, že mu volá šéfová.


Nestěžuj si Smile

„Kranichu, vy a vaše večné fóry, ale kvůli tomu vám nevolám...“
„Ne? Tak to je velká škoda...,“ odvětil Tom.
„Nepřerušujte mě, jde o to Rusko, ale vy už to víte.“
„Snad nebudeme muset do té ledové pustiny...,“ zděšeně se zeptal Tom.
„Budete...Mám domluvené Pilku se Stahlerem a ještě tam na vás budou čekat Sigi s Helmutem.“


Chudáčci moji... ale hlavně že v tom jedou se Sigim a Helutem.... Cool

„Ale šéfová, když nám se tady líbí. A co ta Jelení Hora?“
„To zvládne polská zásahovka. Letíte už zítra Kranichu... Samozřejmě s Gerkhanem.“


Bez Turečka by to ono nebylo.... Teplomil... xĐ

V noci vzbudil Kranicha mobil. Psal Harmutt. V smsce bylo jen pět slov. „Dejte na mého bratra pozor...“

Harty... Neboj... Jen ho... přizabijou, zloměj mu pár končetin a přivedou do blázince... Laughing
__________________________________________________________________________________________

„Schválně, jestli zas v Rusku dostanem stejný „Polski Fiat“ jako v Polsku,“ zavtipkoval Kranich a Semir málem vyprskl.
„Ještě něco?,“ zeptala se letuška v letadle.
„Ještě dvě kávy a tady pro přítele možná ubrousek,“ usmál se na ni Tom.


Vtipálci.... Very Happy Cool Embarassed

„To jsou vaše auto,“ ukázal na dvě auta staršího typu.
„Jsem říkal, že jsme měli zůstat v Polsku,“ šeptnul Tom Semirovi a zeptal se komisaře: „Co je to za značku?“
„Ta už něexistujet. Ale budou stačit,“ odpověděl mu Aršavin a sám nasedl do BMW.


Tse.... Takto se chovat s hrdiny budoucnosti... Very Happy

„Ani rádio nefunguje, sakra,“ prohlásil naštvaný Semir a bouchl do rádia. Rádio začalo hrát.
„Hele, to jsem dobrej, co?,“ zazubil se na řidiče Semir.
„Jo, mezi dva chleby,“ odpověděl mu Tom a za chvíli už byli na stanici.


A jako šunka, salám nebo sýr? Laughing Laughing Laughing

Šéf kriminálky Slemzin už na ně čekal, vedle něho stáli také Helmut Freund a Sigi Müller.
Slemzin rozdal všem klíčky od jejich nových aut, Semir a Tom dostali BMW 325i, stejně tak taky Helmut a Sigi a Poláci dostali Mercedes Benz E.


No konečně dostali normální autíčka, které stejně skončí ve šrotu.... Laughing

„Já ho řídil, ještě, když byl na stanici André,“ řekl na to Semir a vzpomínal na něj.

Neplááááááááááááááč.... Sad Embarassed

„Jen tři hvězdičky. To jsme o třídu klesli,“ pronesl Tom a šli se ubytovat.

Buďte rádi, že nejste ubytovaný v důlní šachtě.... Laughing Laughing Laughing

„Máme pro vás to místo, kde sídlí ta banda...,“ začal na ně skoro křičet.
„Dobré ráno,“ řekl Tom Slemzinovi a směrem k Semirovi špitl: „Stejné, jak v Polsku.“
„Jo, jo, dobré ráno, máte to kus od hotelu, podle našeho informátora by ta banda měla být v přístavu. Prý budeme mít větší úlovek, ty drogy se prý pašují až do Ameriky nebo do Asie. A jinak, měli jste pravdu, že máme prohledat bezpečnostní schránky na nádraží. Moc toho tam sice nebylo, ale něco přece.“


Minulost se opakuje? Very Happy

„První velká akce,“ řekl roztřesený Helmut polohlasem Sigimu.

Klíííídek, Helmute.... Skončíš jenom na psychiatrii..... Laughing

Za tímto dlouhým komentářem mám jen poslední slovo: Krááááása Embarassed Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak a máme tu zase po dlouhé době nový díl Laughing Doufám, že se vám díl bude líbit, tentokrát je o trochu smutnější...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jů, chudák Pilka!!! On v tom musel být nevinně! Nevěřím, že by byl zkorumpovaný!

Řeknu ti, erone, dneska teklo nějak moc krve!!! Sad Wink

Jéé, Tom v žlutém člunu! Laughing Já myslím, že se ještě honičce zasmějeme! Doufám!!!!

Tak kdy zase pokračování? Snad ne po dlouhé době!!!!! Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Lituju Pilky..... ale co víme... třeba policie v tom byla namočená taky... Embarassed

Helmut.... ten zelenáč se musí zaplést do všeho.... jako jeho bráška Smile


Těším se na další pokračování.... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Poslední díl této série je právě tady !

První dokončená povídka... Laughing

André-und-Semir; JSSVLVKMK : Děkuji za přečtění dílu a komentáře...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Erone

Promiň, že jsem si tuto úžasnou povídku přečetla až teťka..... Very Happy
Úžasné, a mocinky vtipné dílko.. Laughing Smála jsem se pořád....z některých vět, jsem smíchy padala pod stůl Very Happy Úžasnééé !! Very Happy

Také se mi moc líbí, že si tam zapojil i hudební "kulisu" !! Originální a fajn ! Very Happy
Líbí se mi také méně známých postav, třeba jako je práve Sigi
„První výstřel a...“
...a nic. Katja minula.
- no tohle!! Aspoň, že tak...jen se mi to strašně líbí...a co...a nic...to je úžasné. Very Happy člověk celý napjatý.... Laughing


Jeden z policistů zakopl o nějaké dřevo a spadl na druhého. Pak už dalších pět policistů popadalo jako domino. Very Happy naprosto si to umím představit - Ále páni policisté trošku vážnosti !! Laughing Laughing

Komisař, pardon, vrchní komisař Kranich zjistil, že mu došlo palivo. Kolem něj jela plachetnice.
„Halóóó, potřebuju chytit támhleten člun, vezměte mě sebou.“ Lidé se na něj nechápavě dívali.
„Ach jo, proč já se neučil Rusky...“ Pak mu také ale došlo, že není na dálnici. - No Tome, to já taky nechápu....no to je fajný, že ti to došlo vrchní komisaři Kranichu - té vody kolem..komu by to nedošlo, že !! Very Happy Laughing Laughing


[i]„Proč tady slyším nějaké rány Kobro 11, někdo po vás střílí?,“ ozvala se na druhém konci šéfová.
„Ne, ne, šéfko, to jen Kranich mlátí vysílačkou do dveří...“ Gerkhan a Kranich dostali záchvat smíchu a šéfová si jen povzdychla.
- No Tome....to se dělá, ničit tak drahé vybavení Vašeho auta Laughing Laughing

Jak říkám, jedním slovem úžasné

Moc se mi líbila, povídečka Laughing Laughing

Saša Wink

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
sasadydzej : Moc díky za takový dlouhý komentář Smile Budu moc rád, když budeš číst i pokračování Smile

Budu se muset mrknout na nějakou tvojí povídku, už jsem nějakou přečetl, ale ještě neohodnotil.

Doufám, že v pokráčku budou ještě lepší vtipy. Ještě jednou díky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Poslední dílek? Sad Chjo... Ale aspoň že bude další povídka Smile

Komisař, pardon, vrchní komisař Kranich zjistil, že mu došlo palivo. Kolem něj jela plachetnice.
„Halóóó, potřebuju chytit támhleten člun, vezměte mě sebou.“ Lidé se na něj nechápavě dívali.
„Ach jo, proč já se neučil Rusky...“ Pak mu také ale došlo, že není na dálnici.


Proboha... Laughing Tome.... voda není dálnice Laughing

Pilka opravdu nezradil policii kvůli penězům. Unesli jeho sestru a on musel spolupracovat. Jeho sestru později našli živou v jednom z kontejnerů.

Tak to jooo... Smile

„Kranichu, Gerkháne, přijeďte co nejdříve na služebnu,“ ozvala se jejich neoblíbená vysílačka a Semir na svojí oblíbenou bundu leknutím upusil hranolky s kečupem, které si odvezl od Schrödera.

Začínám už Semírovy bundy litovat Very Happy...

„Proč tady slyším nějaké rány Kobro 11, někdo po vás střílí?,“ ozvala se na druhém konci šéfová.
„Ne, ne, šéfko, to jen Kranich mlátí vysílačkou do dveří...“ Gerkhan a Kranich dostali záchvat smíchu a šéfová si jen povzdychla. Co také měla dělat? Byli to její nejepší komisaři.


Ale dost rozmazlení z Polska.... Smile

„Mám pro vás ještě malé překvapení... Tohle je naše nová posila...“

Bože... To nikdy nedopadlo dobře Very Happy

Semir se zmohl jen na suchou otázku...

„Stahlere?!...“


Jůůů... To bude sranda zase Laughing

Takhle povídka byla fakt povedená... což se dá říct u všech Tvých povídek.... Těším se na pokráčko... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Koukám, že jsi z našich komisařátek udělal pěkné světoběžníky Laughing Nakonec se podívali i do Matičky Rusi? Super Laughing


V noci vzbudil Kranicha mobil. Psal Harmutt. V smsce bylo jen pět slov. „Dejte na mého bratra pozor...“
- Jak o něj má strach, ooooo! *dojatě posmrkává* To je krásné! *smrk*

Pilky je mi líto Sad Chudák... chudák on i jeho rodina Sad

„Proč tady slyším nějaké rány Kobro 11, někdo po vás střílí?,“ ozvala se na druhém konci šéfová.
„Ne, ne, šéfko, to jen Kranich mlátí vysílačkou do dveří...“ Gerkhan a Kranich dostali záchvat smíchu a šéfová si jen povzdychla.

Bych je zabila Laughing Nejlepší-nenejlepší, za ucho by potřebovali lísknout obá dvá Laughing Laughing

Fajnová povídka, erone Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
André-und-Semir : Díky, určitě sleduj další díl(y), budou zase plný napětí, emocí... :XD Laughing Laughing - co to tady kecám... Laughing Laughing Laughing - hlavně plný vtipů Very HappyVery Happy

Všelicos : Díky za komentář, komisaři si udělali hezký výlet Laughing Laughing Laughing Už brzy bude nový případ, tak snad bude stejně tak dobrý jako tenhle Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Skvělé a hlavně vtipné!!! Hlavně hranolky s kečupem od Schördera. Auta, taky pořádně dobrá výměna. Porsche potom nějaký staroch. Laughing .

Je výborné, že to je i cizích zemích. Dokonce byla řeč i o ČR. Prostě skvělé, jinak se to ani nedá nazvat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Skvělé a hlavně vtipné!!! Hlavně hranolky s kečupem od Schördera. Auta, taky pořádně dobrá výměna. Porsche potom nějaký staroch. Laughing .

Je výborné, že to je i cizích zemích. Dokonce byla řeč i o ČR. Prostě skvělé, jinak se to ani nedá nazvat.


Díky moc, jestli tě to tolik bavilo, určitě si přečti i pokračování Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak přednostně bych chtěla říct, že sjem moc ráda, že Pilka nebyl zkorumpovaný, ale že opravdu šlo o nucenou spolupráci! Very Happy To mě potěšilo!!! Very Happy

A hranolky s kečupem? Laughing Když si vzpomenu na seriálovou Semirovu bundu, musím se smát dvojnásob! Laughing Laughing Laughing

Moc vtipné, dobré, luxusní! Laughing Okamžitě se jdu pustit do dvojky! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem

Tak přednostně bych chtěla říct, že sjem moc ráda, že Pilka nebyl zkorumpovaný, ale že opravdu šlo o nucenou spolupráci! Very Happy To mě potěšilo!!! Very Happy

A hranolky s kečupem? Laughing Když si vzpomenu na seriálovou Semirovu bundu, musím se smát dvojnásob! Laughing Laughing Laughing

Moc vtipné, dobré, luxusní! Laughing Okamžitě se jdu pustit do dvojky! Laughing


Díky moc, doufám, že dvojka bude bavit dvojnásob...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
eron napsal:
Skvělé a hlavně vtipné!!! Hlavně hranolky s kečupem od Schördera. Auta, taky pořádně dobrá výměna. Porsche potom nějaký staroch. Laughing .

Je výborné, že to je i cizích zemích. Dokonce byla řeč i o ČR. Prostě skvělé, jinak se to ani nedá nazvat.


Díky moc, jestli tě to tolik bavilo, určitě si přečti i pokračování Smile


Určitě přečtu. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Brý den, Erone Very Happy

Tvá povídka pobavila XD děkuji za věnování - vzteklou andreu MĚL Semir rozpůlit, ale nedat ji do kufru, ale do Rýna, alespoň by byl od ní pokoj navěky věků Laughing Laughing

Líbily se mi tady různé drobečky, třeba ,,Semir se vzbudil. Tom ještě spal. Bylo šest hodin. Doma měl co dělat, aby se vzbudil ráno do práce a tady...Vstal v šest a byl vyspalý a to ještě do dvanácti se s Tomem snažili přesvědčit, že polské pivo je horší než německé." Taková povedená větička Very Happy

Také oceňuji výběr jmen, mně osobně dělá vždycky problémy vymyslet postavám přijmení - kdo by byl znalý věci, našel by u mě polovinu německých politiků a politologů, protože při uvádění nové postavy většinou čuchám u německých politických stran XD Stahler s Pilkou a Kandynski - skvělá jména, vážně Smile

Harty má bratra? Helmut a Hartmutt, Jája a Pája, Pat a Mat... proč se jim rodiče tam mstí, proč? Very Happy
Ale zase byla super Hartyho starostlivá sms :aww:

Chudák Pilka... i jeho sestra, musí jí být hrozně Sad

Cestování po Evropě, pro Kobru (snad až na jednu výjimku) netypické, leč zajímavým prvkem zůstávající Very Happy

Máš čtivý styl a fantazii, Erone, je to milé Smile


Tom, který už si zvykl na volnost, se rozhodl, že se pokusí vysílačku rozbít.

„Proč tady slyším nějaké rány Kobro 11, někdo po vás střílí?,“ ozvala se na druhém konci šéfová.
„Ne, ne, šéfko, to jen Kranich mlátí vysílačkou do dveří...“


*škytá smíchy* tohle nemělo chybu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Zdravíme Woxys z naší redakce a děkujeme za komentář...

Také oceňuji výběr jmen, mně osobně dělá vždycky problémy vymyslet postavám přijmení - kdo by byl znalý věci, našel by u mě polovinu německých politiků a politologů, protože při uvádění nové postavy většinou čuchám u německých politických stran XD Stahler s Pilkou a Kandynski - skvělá jména, vážně Smile


Stahler, Pilka a Kandynski? - to jsou přece naši sponzoři Laughing Laughing Laughing Ale trvalo mi to, než jsem si uvědomil, jaké příjmení mají Poláci Laughing

Harty má bratra? Helmut a Hartmutt, Jája a Pája, Pat a Mat... proč se jim rodiče tam mstí, proč? Very Happy


...a Adrian Monk Laughing Škola musela být pro Hartmuta a Helmuta peklo Very Happy

Redakce by ráda chtěla administrátorku Woxys pozvat i k přečtení dalšího dílu Laughing Laughing Laughing (aneb i takto se dá dělat reklama Laughing Laughing Laughing )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
01. Hlavní nádraží (Hauptbahnhof)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma