AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoť
1
50%
 50%  [ 2 ]
2
25%
 25%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Krádež banky
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
,,Semire,honem nebo to dneska do práce nestihneme!“pokřikuje na nedospalého Semira Andrea
Semir: ,,Nojo už jdu,taky by se nic nestalo,kdybych jednou přišel později!“
Andrea: ,,Nestalo ale musíš,tam být dnes brzo nepamatuješ?Máte ještě s Janem dodělávat to hlášení od minulého případu!“
Ve stejnou dobu v bance
K bance v centru Düsseldorfu přijelo čevené ferari a z něj vystoupili 4 maskovaní chlapy.Přišli do banky začali samopalama střílet všude kolem a přitom řvali: ,,Toto je přepadení,všichni na zem,k jednomu ze zaměstnanců přišel lupič,dal mu k hlavě samopal a řekl mu: ,,Kde je sejf?“ zaměstnanec řekl: ,,Za mnou“.Lupič se podíval a viděl sejf,ke kterému je potřeba klíče a řekl mu: ,,Děláš si ze mě blázna?Kde je klíč!!!!!!!!!!!!!!“Zaměstnanec mu ze strachu o život dal klíč a lupič už si šel otevřít.Otevřel se před lupiči trezor s půl milionem eur.Lupiči vzali všechny peníze.A opustili banku
Chvíli po přepadení
Semir: ,,Nojono,však já už jdu,tady máš klíče,zatím nastartuj a počkej na mě!“
Semir hodil Andree klíče od jeho BMW a šel se obílkat.Do 5 minut už byl u auta a Andrea už seděla v autě.Samozdřejmě na místě spolujezdce.Semir naskočil a jeli.
Najednou Semirovi zavolal kamarád,který pracuje v bance v centru Düseldorfu
Alechandro: ,,Ahoj Semire,naši banku teď vyloupili 4 maskovaní muži teď odjeli v červeném ferari.Chyť je prosím!“
Semir: ,,Jasně Alechandro,já se o to postarám,ale jakým směrem jedou?“
Alechandro: ,,Směrem na Bonn“
Semir: ,,Jasně,já si je chytím,my jsme kousek od nich!Ahoj Alechandro“Alechandro ani nestihl Semirovi říct ahoj,protože Semir rychle vypnul hovor a šlápl na plyn.
Semir: ,,Andreo,upozorni stanici jo?“
Andrea: ,,Jasně“a už volala ,,Kobra 11 volá centrálu“
Hotte to zvedl a říká: ,,Centrála slyším“
Andrea: ,,Hotte,pronásledujeme 4 lupiče v červeném ferari,jedeme na dálnici směrem na Bonn upozorni kolegy!Konec“
Semir: ,,Vydíš Andreo,mohla by jsi být můj partner“řekl Semir,zachychotal se a už je skoro předjížděl.
V tom začali lupiči střílet,ale Semira nedostali
Semir toho využil a předjel je.Semir se podíval do auta.A v tom co uviděl starého kamaráda Johanese.Z toho šoku to trošku napral do felicie co jela před Semirem,ale naštěstí se nikomu nic nestalo ani dokonce BMW.
Andrea se ptala Semira co tam viděl a ten ji jen odpověděl: ,,Johanes,starý známý z ,,vejšky“
Semir byl otřesen,ale i přesto se snažil auto zastavit.Přijel k němu blíž a snažil se ho odlačit ze silnice.To se mu povedlo,auto nabouralo do svodidel,naštěstí se nikomu nic nestalo.Semir rychle vyběhl z auta,pozatýkal 3 lupiče,ale po chvíli mu Andrea řekla: ,,Semire,neříkal ti Alechandro že tam byly 4 chlapi?“
Semir: ,,No jo!“
Semir se podíval koho zatkl,ale Johanes tam nebyl!
Přišel k jednomu a zeptal se ho: ,,Kde je Johanes s prachama?“
Lupič nechtěl promluvit,ale Semir mu dal pěstí do nosu a chytl ho jako polda a zeptal se ho: ,,Kde je Johanes?Ptám se naposledy!“
Lupič řekl: ,,1 km odtud máme skrýš,je to v lese asi utekl tam ale já nevím!!!!!!“U lupičů už byli kolegové a Semir řekl Andree ať jede s kolegy na stanici,že si ještě zajede pro Johanese.“
Andrea ho poslechla a nasedla si za Hottem do auta.
Hotte se jí ptal: ,,Kam jede Semir?“ a Andrea mu odpověděla jen: ,,Byli 4 jeho kamarád Johanes utekl i s prachama,ale Semir už ví kde je,tak tam jel“
Hotte s Andreou a ostatními kolegy jeli na stanici a to už byl Semir před boudou kde měli úkryt.Bez toho,aby si vzal zbraň rozbil dveře a uviděl Johanese jak sedí u stolu
Semir se ho ptal: ,,Johanesi přoč jsi to udělal?Nebyl jsi snad právník?!“
Johanes: ,,Jo byl Semire,ale zkrachoval jsem,tak jsem byl na mizině a tohle byla moje poslední šance.“
Johanes nastavil ruce a nechal se Semirem zatknout,ten ho odvedl na služebnu a tam už byl Jan.
Ten se ho ptal: ,,Dobrý Semire?Slyšel jsem co se stalo.“
Semir: ,,Ale jo,doufám,že už máš napsané hlášení z minule.“
Jan: ,,Jo jo teď jsem ho odnesl šéfový.“
Semir šel za šéfovou si vzít volno a ta mu ho dala.A při tom dala i Janovi volno ať jde radší se Semirem,aby něco neudělal.Semir a Jan vypadli ze stanice a jeli asi domů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jack Sheppard


Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 19
Odpovědět s citátem
Hele nechci zbytečně kritizovat, ale je tu pár nelogických věcí. Např:

Spatřil Johanese. Jak ho mohl spatřit, když byli maskovaní? Pokud si masky sundali, tak by to mělo být napsané. Čtenář nemůže hádat, co se stalo, pokud to ovšem není velice dobře napsaná detektivka, kde má čtenář sám přijít na pachatele a to tohle není.

Navíc po jedné ráně od Semira do nosu mu všechno vykecá? Co je to za třasořitku?

A taky nějak moc rychlý konec. Zloděj, co ukradl prachy jen tak nastaví ruce a rychle chce do basy?

Podle mě moc uspěchané, špatně napsané a nelogické.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Prcek:

Povídka je hezká, ale co kdyby jsi se více rozepsal. Děj je příliš krátky, moc zjednodušený Very Happy Ale respektuji to, jestli se Ti to tak líbí, tak takle piš! Very Happy Ale myslím si, že by jsi mohl více popsat okolí, nebo emoce postav, nebo tak nějak.

A promiň, že to tady takle píšu, ale souhlasím s Jack Sheppard Wink


Hm, myslím, že když se více rozepáíšeš, bue to moc fajn, budu se těšit na další Tvoji povídku Very Happy

Saša Wink

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Náhodou, tohle se mi docela líbilo Smile Připomíná mi to moje vlastní povídkové začátky Smile Vím, jak je těžké shrnout všechny myšlenky do delšího textu, mnohem lépe se píše takto krátce Smile
Líbí se mi, že tam nebyl jen obyčejný tým, ale že tam byla Andrea: takové menší oživení Very Happy
Je mi líto, že se Semir zase zklamal... další jeho kamarád zločincem. Chudák turecký...
Dala bych si trochu pozor na chybky (viděl, ne vyděl), ale jinak si myslím, že je Tvá povídka dobrá Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
No... je to příliš jednoduché.... Až jako Kobra mě to připadá jako "Amatérská policie"....

Kdyby to bylo lépe napsané a složitější děj, tak bych to brala, ale takhle? To se ani neodvažuju známkovat.... Embarassed

A souhlasím s Jackem Sheppardem...

Ale když tady to známkování je.... tak dávám 2-.... Ve známkách jsem mírná... Nápad to byl dobrý.... Wink

PS: Jsem asi hrozně kritická.....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Milí známí,

Vy všichni víte, že já jsem ta poslední, kdo by by protestoval proti ,,negativnímu hodnocení" povídek Smile určitě si ještě pamatujete, jak jsem na Andy vrčela, že toto forum není ,,Klub poplácávání se po zádech", ale že jsou kritiky vítané, protože na nich autor může růst Smile
Nicméně... co mi vadí?
Že spousta lidí neřekne svůj názor jako první Smile až když se objeví jeden člověk, který napíše své negativní hodnocení (což je z principu DOBŘE, protože i negativní hodnocení se cení), najednou se vyrojí ti, kteří vlastně jen naklepou ,,souhlasím, taky se mi to nelíbí".
Pak daný autor přijde a najednou najde spršku kritik, aniž by se mu k tomu lidé vyjádřili postupně Smile

Takže... když už si netroufám napsat negativní hodnocení jako první, asi bych se měl zamyslet, zda ve chvíli, kdy ho napíše nikdo jiný, opravdu chci naklepat i to svoje ,,souhlasím s kritikou."
Když už mám kritický názor a chci ho zveřejnit, udělám to hned Smile ne že si počkám na to, až to napíše někdo za mě a já se jen budu moci přidat. To se mi fakt nelíbí..

Tohle není názor admina, ale jednoduše jedné z Vás. Není to direktiva... jen, dejme tomu, úvaha k zamyšlení.

----------------


Prcku, omlouvám se, že Ti spamuji pod povídkou Sad

Myslím, že Tvému příběhu by prospělo, kdybys maličko zapracoval s odstavci Very Happy a také se zaměřil na pravděpodobnost toho, co by se mohlo stát a co ne. Když více zapojíš emoce, bude to bezva Very Happy
Také si dej pozor na chyby, je jich tam dosti Sad
Ještě bych si opravila název - myslím, že banku vykradli, ne ukradli Smile

Držím pěsti, aby sis z kritiky něco vzal a příště nám to ukázal s novou povídkou, která se třeba bude líbit všem!
Určitě na to máš Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krádež banky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma