AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Turečkova slabá místa
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Konečně jsem dopsala po dvou měsících tuhle povídku. Není to nic dlouhého, ale prostě nebyl čas a nálada. Wink


Turečkova slabá místa

„Není to dokonalé?“ s tímto spokojeně Chris vylezl z auta. Zastavil před lanovým centrem u nějaké české rozhledně.
„Kde to vůbec jsme?“ zeptal se svého společníka.
„Jmenuje se to Křemešník.“ odvětil Semír Gerkhán.
„Skvěle… Tak jdeme nahoru. Englhartová nás čeká zítra v šest ráno na stanici.“
„N-Nahoru?“ vyděsil se Turek.
„Jo, přesně tak. Nahoru, parťáku!“ řekl jistě Chris a šel k nějakému chlápkovi, který byl u postrojů (sedáků a podobně). Semír šel za ním.
„Umět německy?“ vykoktal ze sebe fakticky špatnou češtinou Chris, který tu byl asi půl roku kvůli německým mafiánům.
„Ja.“ odpověděl ten muž. Oblékli se do toho. Semír se v tom cítil jako ve svěráku.
Vylezli nahoru na sjeli lanovkou na druhý strom. Semír to nějak nezvládl a sjel doprostřed lanovky. Byl tu zase jistý problém s jazyky, ale nějak se dorozuměli. Tak nějak přežil dalších x překážek. Skončil u předposlední. Už asi neměl sílu dál. Museli ho stahovat dolů. Chris už byl dávno dole a pochutnával si na pivečku. Semír přišel k němu a sednul si a objednal si taky. Bylo toho na něj moc.
„Měl bys cvičit.“ popichoval ho parťák.
„Tobě se to řekne. Nejsem dneska ve formě. Včera jsme měli ty výjezdy a přes noc jsem za Tebe dopisoval hlášení! Tak se nediv!“ vyjel na něj Turek a zchladil ji vyprahlé ústa pivem. Chris se hádat nechtěl, protože měl vcelku dobrou náladu a nechtěl se dělit se Semírem o důvod, proč si ty hlášení nepsal sám.
Po hodině odpočinku nasedli do auta a vyrazili zpátky na služebnu.
Semír cestou domů usnul. Měl toho opravdu dost. K tomu měl i zlost na Chrise kvůli těm hlášením. Sliboval si, že ten důvod z něj dostane za cenu života či smrti.

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Neeeeeeeeeeeeeeeee, lanové centrum neeeeeeeeee! *bojí se* Chudáci malí XD aby z toho neměli noční můry jako já XD

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re Všeli
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
No... brala jsem to z vlastní zkušenosti....ale bez pivečka a Chrise xDDD a bez Němčiny xDD ale s babičkou, která nechtěla,abych tam lezla....chytla mě závrať před první lanovkou,ale vydala jsem se na nejdelší cestu xDD

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Stepanka


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Chris umí česky!!! Laughing Very HappyVery HappyVery Happy Krásná povídečka! Jdu si ji přečíst znova! Smile Doufám, že bude pokračování, protože chci vědět, proč musel chudák tureček za něj sepisovat ty hlášení Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Moc pěkná povídka!!! Úplně jsem si ty dva představovala, ale Semírovi to
určitě seklo, taková malá opička, která šplhá sem a tam, lozí tam a sem Laughing

-SUPER-

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ježkova očka, roztomiloučký Turek usnul jako dítě (postavu na to v podstatě má). Taky má nárok, po takoé dřině. Valím oči na Chrisovu Češtinu a Semirkovu mrštnost nemrštnost:). A pivko, jasně....legrace musí být...jen by mne zajímal ten důvod, proč Semir psal hlášení...Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Turečkova slabá místa
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma