AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Drsná realita
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

dávám sem jednu svou starou, mimořádně praštěnou povídku Wink
Snad se alespoň někdo pobaví Wink povídku schválně nechávám v původní neupravené formě jako takovou kuriozitku Laughing

Woxys.



Drsná realita



,,Jsme v pasti!“ vypískla štíhlá blondýnka a vyděšeně se přitulila ke svému drobnému, ale dobře stavěnému partnerovi. ,,Nestihneme odsud utéci!“
,,My taky nechceme utíkat,“ odtušil elegantně oblečený muž a vytáhl z utajené kapsičky nekřesťansky drahého saka zabijáckou pistoli Walther PP: ,,schovej se za ten stůl, zlato.“
,,Ale já....“ dívčino vyjeknutí přerušil rachot rozbíjených dveří. ,,Och! Já bez tebe nepůjdu!“
Její hrdina se jen usmál: ,,Dainty, pokud se tam neschováš, nebudu se moc soustředit: tak poslechni a nech to na mně!“
Kráska se zvedla na nohy, ale místo aby vykročila k úkrytu, přistoupila blíž k muži: ,,včerejší noc,“ vydechla a uvěznila ho pohledem svých vlhkých modrých očí, ,,byla nádherná... konečně jsem si uvědomila, co k tobě cítím... Tak se mi,“ políbila ho lehce na rty a rozbušila tak jeho srdce tisíckrát rychleji, ,,tak se mi vrať nepoškozený...“ naposledy přejela prsty po jeho tváři a pak se smyslně rozvlněnou chůzí vydala k ocelovému stolu, který jí měl poskytnou útočiště.
Muž jen stěží odtrhl zrak: pak si srovnal kravatu a odjistil pojistku zbraně – teď se musí soustředit.
V tu chvíli se dveře rozletěly dokořán a do místnosti vpadlo šest ozbrojených uniformovaných hromotluků následovaných obtloustlým chlapíkem s vizáží severokorejského vůdce Kima Čong-Ila: ,,tohle nemá cenu, můj milý příteli,“ usmál se muž, v jehož náručí spočíval stočený mladý hroznýš. ,,Zbývá jen pár minut a svět bude můj.... tak to vzdejte a vy i vaše přítelkyně budete mít to privilegium sledovat nástup nového řádu hned od počátku!“
,,To je lákavá nabídka,“ vydrtil mezi zuby proti přesile stojící elegán, ,,jenže jsem nucen ji odmítnout, protože,“ prudce trhl rukou a výstřelem srazil k zemi nejbližšího ze strážců, ,,mně současné řády vyhovují!“
,,Zabijte toho parchanta a přiveďte mi sem tu holku!“ zařval tlusťoch a nechal hroznýše sevřít do smyček své rameno. ,,Hned!!!“
V rukách čtyř mlátiček se bůhvíodkud objevily nejnovější verze samopalů: nejbližší okolí osamoceného bojovníka skropila hotová průtrž kulek.
,,Varuji vás, Worldrule,“ zvolal a díky přesné mušce sundal dalšího ze svých nepřátel, ,,tohle se vám nikdy nepodaří!“
,,Říkali to o každém, vy hlupáku! O každém z velkých mužů pochybovali.... a kam to dotáhli? Napoleon, Columbus, Lincoln, Churchill... to oni vedli svět, který jim klečel u nohou! A teď,“ rozmáchl se muž, jehož oči plály fanatickým leskem, ,,teď ho povedu já!“
Muž unikl další dávce střel a rychle přeběhl místnost, aby našel alespoň částečný úkryt za skříní s ukradenými relikviemi. ,,Jste blázen!“
,,Možná, můj příteli, možná že jsem.... škoda, že zemřete dřív, než poznáte, že jsem měl pravdu!“
Zabijáci donutili elegána, aby se vmáčkl do jednoho z rohů: muž však nečekal, až ho prošpikují výstřely, vyskočil, chytil se kovové dekorace, která nad ním visela, zhoupl se a při seskoku srazil k zemi třetího muže. Ranou do spánku ho dokonale omráčil, načež vyskočil na nohy, aby čelil zbývající trojici.
,,Chcípni!“ zaječel jeden z hromotluků a vrazil mu pažbu samopalu do břicha: hrdina zkřivil ústa bolestí, ale vzápětí kopl svého soupeře přímo do rozkroku. Chladnokrevně překročil zhroucené tělo sténajícího protivníka a výstřelem zlikvidoval dalšího: poslední ze strážců se obrátil a s křikem se dal na útěk.
,,Tak to vypadá, že jste zas vyhrál, co?“ ozval se nemístně pobavený hlas tlustého Worldrula. ,,Otočte se, můj příteli. Otočte se.“
Elegán zalapal po dechu: zloduch stál u mramorové zdi a v jeho objetí se zmítala mladá blondýnka. ,,A teď odlož pistoli, nebo ji odprásknu,“ diktoval si podmínky.
,,Nedělej to!“ vykřikla, ,,musíš zastavit to odpočítávání!“
,,Gratuluji,“ usmál se tlusťoch, ,,máte velice statečnou přítelkyni... ale tohle je konec: hned odložte zbraň, nebo je po ní!“
,,Dobře, vím, kdy jsem prohrál,“ pronesl elegán a zvedl ruce s pistolí nad hlavu: ,,vyhrál jste, Worldrule... a teď ji pusťte...“ udělal k němu pár kroků.
,,Hoďte tu zbraň na zem, teď hned.“
Přemožený ho poslechl: kov Walther PP při dopadu na mramorovou podlahu takřka zazvonil.
,,Jak jsi... jak jsi mohl?“ vydechla Dainty a po tvářích se jí koulely slzy. ,,ty... zrádče!“
,,Nemohl jsem tě nechat umřít,“ řekl muž a sevřel nyní volnou dívku v náručí. ,,na to tě mám příliš rád.“
,,Dal jsi mu celý svět do rukou,“ plakala.
,,To je pravda, slečinko,“ usmál se Worldrule a namířil na muže pistolí: ,,jak jsem řekl, je konec, můj milý.“
Elegán se však nenechal zastřelit: rychlým pohybem si poklepal na přezku speciálně upraveného opasku, ze které vystřelil drobný náboj: záporňák zařval bolestí, jak ho výstřel poranil na boku: zdánlivě poražený elegán však vyrazil proti němu a vrazil mu pěstí ho ramene: překvapený Worldrule se zaklonil a spánkem prudce narazil přímo na kamenitou zeď – zavrávoral a s připitomělým výrazem se svezl k zemi.
,,Hlavou zeď neprorazíš,“ ucedil elegán, zase si upravil kravatu a obrátil se k dívce, která ho nevěřícně pozorovala.
,,Ty jsi.... to dokázal,“ vydechla, ,,zastavil jsi ho.... teď ale ještě stopnout to odpočítávání exploze: nemůžeme mít moc času!“
Muž se sehnul, vytáhnul ze zloduchova kabátu malý ovladač a zmáčknul pár tlačítek: ,,myslím,“ přivřel oči a přitáhl krásku k sobě, ,,že je svět zase jednou zachráněný...“
Blondýnka svůdně pootevřela plné rty: ,,Ach Jamesi.....“

,,Stóóóóóóóóóp!“
Z Turecka pocházející muž zvedl oči od své kolegyně a tvář mu okamžitě odrážela napětí a zvědavost: ,,tak co?!“
,,No,“ zalistoval režisér svými poznámkami, ,,kamerové zkoušky dopadly skvěle, takže, pane Gerkhane..... gratuluji, pro další dva filmy budete novým Jamesem Bondem!“
,,Jo!“ zajásal od této chvíle bývalý komisař německé dálniční policie, ,,jo, jo, jo, jo, jo!“
Mladá blonďatá herečka s úsměvem sledovala jeho radostné řádění, načež ho chytla za ruku a přitáhla si ho k sobě: ,,myslím, pane Gerkhane,“ zavířila řasami, ,,že bychom se měli trošku víc sžít, aby nám diváci ten milenecký poměr uvěřili... ne? Co takhle začít dnes večer u mě...?“
,,Jasně,“ zazubil se Turek, ,,pro diváka všechno...“


Sen Gerkhana, Semira Gerkhana, v osm hodin ráno brutálně přerušil budík, jehož zvonění se krutě rozléhalo celým jeho kolínským bytem: vrchní komisař se posadil a měl co dělat, aby se zklamaně nerozvzlykal....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bakuska


Založen: 24. 10. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Příbram
Odpovědět s citátem
Naprosto dokonalá povídka! Very Happy Typické ztělesnění Jamese Bonda a formátu jeho filmu... Tahle se ti fakt povedla.
Ale upřímě, nedovedu si Semira představit moc živě v téhle situaci.
Myslím, že ale bude lepší když nadále zůstane naším oblíbeným kriminalistou... Smile

_________________
Enjoy your life... Enjoy Cobra 11...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Senzační, senzační!!!!!! Laughing Laughing

Semír jako James Bond??? To by byl fakt průlom..... Turek ve službách Jejího Veličenstva Laughing Very Happy snad bych se začala i dívat Smile
jen je mi ho líto, že se musel probudit Laughing

překvapený Worldrule se zaklonil a spánkem prudce narazil přímo na kamenitou zeď – zavrávoral a s připitomělým výrazem se svezl k zemi.
,,Hlavou zeď neprorazíš,“ ucedil elegán

Laughing Very Happy Laughing dokonalej koment Laughing Very Happy Smile Very Happy

fakt pěkný, ikdyž podle názvu jsem čekala cosi depresivního a smutného

Jen toho rajského protlaku co muselo zůstat po téhle brutální scéně na podlaze, chudinky uklízečky Laughing Very Happy Smile

pa

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Propánajána! To je...hrůza, jak já Bondovky nesnáším, jak jimi opovrhuji a doplňuji je svými miliony sarkastických poznámek, tak u tohohle jsem se královsky pobavila. Nechápu, proč z turečka děláš takového ješitu, vždyť je tak úžasný a jestli má takovéhle sny, tak jsou to pro něj určitě noční můry.

    Holky měly pravdu, atmosféru Bondovek jsi vystihla, až mne mrazilo, asi takové mrazení to bylo, jako když ke mne přijde slaďoučká blondýnka v růžové kompletně, včetně nehtíčků, svůdných rtíčků a div ne proužků ve vlasech a zašvitoří míhaje dlouhými hnědě protaženými řasami: "Jééé, ahooooj, budeme kamarádky?". Brrr..uaaaaaah!

    No dobrá, mám k tomu výhrady a zastávám se ubohého turečka, s nímž vyvádíš psí kusy, ale jinak to byl loool, opravdu povedený, Wox!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všem Vám moc děkuji za komentáře, pochopitelně mě moc potěšily! Embarassed

Bakuska: jsem ráda, že jsi v tom našla ty rysy šílených bondovek Laughing a co se Semirka týká, také si ho absolutně nedovedu představit jako Jamese Bonda Laughing sice mám Turečka moc ráda, ale přece jen mu podle mě schází jistá Bondova elegance Very Happy na packu se prostě hodí skákání z auta na auto Laughing

ReeR:
čekala jsi něco depresivního? Ó ne Very Happy smutné je na tom jen Semirečkovo probuzení Laughing a packa ve službách Jejího Veličenstva... hm, já být Jejím Veličenstvem, vychutnám si to Laughing *nevinně kouká*

Fíček: proč nemáš ráda bondovky, Fíčenko? Very Happy já Ti to samozřejmě rozmlouvat nebudu, taky je nijak zvlášť neprožívám, leč baví mě tam právě ta úmyslná klišé a hračičky, co jsem zkusila dát i do povídky Very Happy jaký Bond se mi nelíbí? Ten poslední. Ro už pro mě vůbec není bondovka, schází tam ta nadsázka Sad u jiných filmů se člověk dokáže i u zabéjení pobavit, protože je tak očividné, že je to ptákovina. Ale u posledního dílu ne: ani jsem se na to nedívala, jen jsem poslouchala a bylo mi z toho mizerně Sad

A proč z Turečka dělám ješitku? V určitém žánru mých povídek mě to prostě baví Very Happy ale on je vždy ješitka jen napovrch Wink ve skutečnosti to má i v těch největších záchvatech ,,povrchnosti" v hlavince srovnané Wink nechci mu křivdit, jen mě samou baví psát ho jako trošku ješitného Wink

A výhrady řekni, prosím Wink víš přece, že nejsem urážlivá Wink Laughing díky za koment! *tanec*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Lepší yjádření snad nemůže být!

Nejdřív jsem si říkala něco co to ta Wox píše za hvězné války! Laughing Pak přišla část s opaskem, tak si říkám, to je tríček jak od Jamese Bonda! A pak blondýnka pronesla: ,,Ó, Jamesi..." A to bylo jasný! Laughing Laughing
A když pak nakonec to nebyl Bond, ale kamerová zkouška na film s Gerkhanem v hlavní roli, spadla jsem ze židle! Laughing Laughing Laughing Představa Semira jako Bonda, suché Martiny, sprosím. Protřepat, nemíchat a Bondgirl! Laughing Laughing Laughing Laughing
Pasáž se sžitím do milenecké role mě pod stůl dostala podruhé! Laughing Laughing Laughing
A oak probuzení ze snad, to sem se zas smála Semirovi, že mu to tentokrát nevyšlo! Laughing Laughing Laughing

Fakt super povídka, pro zasmátí to nejlepší! Laughing Laughing Fakt skvělý! Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak tahle povídka mě vždycky rozseká, Semirův pocit na konci moc dobře znám. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
nevím zda to byla jenom náhoda, tuhle povídku jsem četla ještě na starém fóru

a když jsem tvořila další svoje video napadlo mě jenom tohle

když budeš chtít můžeš ho skouknout

http://www.youtube.com/watch?v=4XFg-0G172U

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Drsná realita
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma