AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte, prosím, povídku jako ve škole...
1 :-))
77%
 77%  [ 7 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-l
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
0%
 0%  [ 0 ]
5 :-((
0%
 0%  [ 0 ]
0 ---
22%
 22%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 9

kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Uch, och... Sad
Děkuji za věnování! Nu, mocka jsem se těšila a musím říct, že to těšení stálo za to. Smile
Jejdy, já na sobě cítím tu Semirovu únavu. Embarassed Sad Dýchla na mě z toho dílu a prostě... uchm. Vzala bych Turka do náruče, odnesla do pelíšku a přikryla dečkou, hlídala, aby si hezky odpočinul. Embarassed Embarassed Embarassed
Velmi zajímavý díl, plný zvratůůůů!!!
1) Hovorka...
To je hajzl! Laughing Laughing Laughing Jak se pokusil zdrhnout, padouch! Jsem naivka, ale nečekala jsem to. Embarassed Laughing (já vím, jsem naivita sama, bylo to jasné, že se o to pokusí. )
2) David...
Uch, co říci... Sad
Snad jen to, že jsi v tomto díle sepsala mé myšlenky, mé názory na Davida. Líbilo se mi, jak Semir hodnotil Davidův charakter a zmínil i kvality, ale i zápory, které prostě nelze přehlédnout a v nichž se ony kvality potápí tak, že nejsou důležité. Sad
Uchm, tolik toho padoucha chápu. bylo mi ho líto, jak hleděl na Semira, kterému tak důvěřoval a Turek na něj mířil jeo vlastní zbraní. Embarassed Sad A že si nadával? Ó, chudička. Někdy se iracionální cit a slabost pro někoho ošklivě vymstí. Sad Sad Embarassed
Musím ale uznat, že některé Davidovy prosby byly... nu, hodné padoucha. Very Happy Ale ne hodné člověka jeho formátu. Jak řekl Semir, občas se pěkně ztrapňoval. Embarassed
Jeho nehoda... Semirovo myšlenka na to, že by ho milostivě zastřelil, uch, nevím, co na to říct. Embarassed Smile Vidím ho v nemocnici, jak leží, už to není ten vůdce, nýbrž jen tělesná schránka, u které se čeká jen na její selhání, aby se s klidným svědomím mohly odpojit přístroje a lékař mohl zapsat hodinu úmrtí. Embarassed Embarassed Embarassed
3) Marta a Rebeka
Mocka děkuji, že jsi je zmínila. Davidova péče a starost o ty dvě je zajímavá. Embarassed Embarassed Embarassed
4) Gless
Zatímco Davidův konec jsem tušila, Embarassed tak Gless mi dokonale vyrazil dech! Shocked Musím si ještě v hlavě ujasnit, proč udělal to, co udělal. Někdy o něm musíme hodit řeč face to face. Ale tleskám, naprosto mě to dostalo. Embarassed
5) Toooooom!!!! Tomíííííííííííček milený!!!!!
Jeho znovuobjevení v pětičce bylo tak krááááásnééééé! Takový ostrůvek bezpečí, klidu, něhy, přátelství, opory, no, prostě a jednoduše... to, co cítil Semir, když mu Tom naoko spílal, jsem cítila taky. Embarassed Embarassed Embarassed
Je prostě úúúúžasný! A jejich objetí- *20*
6) Miller a Čecháčci
Shocked co Pepi a Ilči dělají v Pětce???? Vrtá mi to hlavou. Laughing
Jolly a Miller jsou perfektní, hlavně Žolíček. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Omlouvám se za rozepsaní, musela jsem. Embarassed
Těším se na další díly, i když po tomto jsem poněkud... smutná. Smile Ale to je tím, že má nejčekanější chvíle se již udála. Smile Wink
Čekání stálo za to!
(Oh, ještě... máš tam dva přeskvělé příííměry!!!)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ahoj,dílek opravdu skvěšlý,jen malá chybka:Naz ačátku povídky máš napsaný:30.7.2008......Červenec ještě nebyl... Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Díky moc za upozornění, K.Thaler! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Kájičko, kvůli takovým komentům, jaký jsi mi darovala, Když píši Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed MOC děkuji a rozhodně Ti odpovím detailněji Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Díky moc za upozornění, K.Thaler! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Kájičko, kvůli takovým komentům, jaký jsi mi darovala, Když píši Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed MOC děkuji a rozhodně Ti odpovím detailněji Smile


To je v poho!Jen jsem si nebyla jistá,jestli jsem tak blblá,že nevím,co je za měsíc,nebo je to mini chybka

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Woxýtkoooooooo! Nominuji tento díl na Oskara, když ne na Oskara tak na Pulitzerovu cenu... a když ani to, tak aspoň Egona Hostovského. A kdyby ani tohle nevyšlo, tak aspoň na nejlepší díl ze všech Když, cos kdy napsala!

Toma jsem si tipla hned, že je to on: Modroočko, jak jinak (Tedy, napadl mne ještě ten starý známý kocour Modroočko, ale toho bys do povídky asi nedala, že? Laughing Laughing ). Jen je mi líto Hovorky: jakmile slyším o někom stuleném do klubka, mám chuť ho obejmout Laughing Jen je to blboun, kdyby pomohl, mohlo mu to jen pomoci a ne takový nesmyslný útěk.

Doufám, že David přežije. Chci, aby byl u soudu, vrrr. Ten mi k srdci nepřirostl Smile Jen Rebeka s Martou... no, nevím, jak moc jsou v tom namočeny...

Ale s paní Alicí jsi mi vyrazila dech, to jsem nečekala Shocked Myslela jsem, že padne Gless a ne ona Shocked

Setkání Toma (nejlepšího a nejkrásnějšího parťáka Laughing Laughing Laughing Laughing ach ta sebedůvěra Laughing Laughing ) a Semira a poté i Anny bylo skvělé. Nejhezčí bylo to objetí: chápu je, naprosto je chápu... Smile

Za Sigiho bys zasloužila vylískat, ale co... těmi hláškami od Jollyho se hladina vyrovnala Laughing jen by mne zajímalo, zda nakonec na pilník došlo Laughing

A na Pepiho a Ilčáka jsem se již dlouho těšila, jen to vypadalo, jako by Ilčimu záleželo spíše na jídle než na Engie Laughing Laughing Těším se, do čehos je to namočila Laughing Laughing

Perfekní díl
: jak se říká, být na DA, tak Ti dám fav a feature! Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No, teď brečí, teď! Pitomec!!! Teď! Brečí malé dítě, co doufá, že tím obměkčí rodiče, že je přesvědčí, že příště už si dá pozor a vyvartuje se takovéhle hlouposti, ale ne dospělý jedinec, který musí přijmout zodpovědnost. Pro dospělé už neexistuje dobré a špatné a rodičovský trest za to špatné, tam už je jen čin a následek a ty následky, ty jsou mnohdy nedomyslitelné, ale musí se nést!! A on brečí! Jééé, ten mně rozčílil!!

    No vida, tak on se s tím taky nesmířil:).

    Vztek je v případě zranění opravdu dobrá známka. Moc se mi na tom Martinovi líbí, že se tomu nepoddává, že zatne zuby a neničí se i psychicky, ale už by teda mohli dát ti zločinci pokoj, sanitka by hochovi prospěla.

    Hmm, a Slováčisko teď zkouší napravit roky špatností. Ach jo, to mu stejně nevyjde, neboť, jak jsme se všichni dozvěděli v Sám doma, dobré skutky platí dvojnásob jen o Vánocích a Vánoce nejsou, naštěstí.

    Ten idiot se opravdu pokusil utéct??? To není člověk, to už je hyena, a to asi hyenám křivdímSad No fuj!!
    Jo jo, taky s Martinem a Modroočkem souhlasím.

    Teda, Davidovo uvažování, možná by někdo řekl chladná logika, je dost zvěrstvo, ačkoli plně chápu, že si chce zachránit krk a udivuje mne, že se snaží postarat i o Turka, je mi líto těch žen, strašně moc, už tak jsou dost vystresovanéSad

    Hmm, dal zbraň zrovinka tomu pravému. A taky by mohl odpovědět, Semir není jediný, koho to zajímá.

    Ještě teď mne napadá, jak paradoxní je, že chce zachránit rodinu:(. Ty dívky byly taky součástí rodiny, možná více rodin, kolik životů tím zbořil, ale on zachraňuje ty vyvolené a jiné ničíSad

    A omluvit se Derekovi, ten člověk je po všech stránkách čestný, úžasný, prototyp dokonalosti, až na tu jednu tmavou kapitolu, jež provází celý jeho život:(

    No nééé, Dejvidek hraje na city....

    No wow, tak on se zmínilo o Katušce, nemohl tušit, jak adrenalinový zážitek to pro oba bude, chudák Semirek:(

    No, je mi jasné, že Turek byl z jídla a péče Marty a Rbeky nadšený úplně stejně jako z Davidovy prosby. Ne, to tedy ne, on jim nic nedluží, stát se oi ně sice nepostará, ale ty holky se snad neztratí, pokud ovšem nepůjdou za mříže za spolupráci na trestném činu.

    Chápu ho, že musí být i u toho posledního, vlastně si to zaslouží a předev ším jej to jaksi smíří s tím, že tahle kapitola už skončila, ale nejraději bych ho viděla v péči lékařů, musí jím třást zimnice a rozhodně není v extra formě, bbrrr:(

    Ano, raději ji zabil, než by jí dovolil psychicky zruinovat. Já vím, že to zas bude na dlouhou diskusi s tebou, Wox, a prosím, nezačínej ji, ale já ho opravdu chápu!

    Příměr se sklenicí je ohromný!

    Tomííííííiíííík!! Jak já se na něj těšila! Konečně je tady, citím se, skoro jako Semir, tomuhle se říká happyend! Aaa, Tomíček:)) Moc pěkný "dialog", Wox Twisted Evil

    Tím, jak odpověděl Anně, jako bych viděla Elw, to je její styl, ale ona by to spíš odsekla, Semirek to podle mne oznámil oba by však měli úsměvSmile)

    Chachááá, koukám, že na stanici měli veseloooooo! O tom jsi celou dobu měla psát, ty tu děláš sramata o Turkovi a tam taková legrace!!! Nemělo to chybu, Lavenka, Miller i Čecháčci (kde se tu vůbec vzali?Surprised)) byli vynikajícíSmile).

    A stejně by mne zajímalo ,c obude dál. A...kdy se objeví to malé blonďaté!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jéééééé! Nikdy jsem neměla tak strašně dlouhé komentáře, mockrát Vám děkuji, udělali jste mi obrovskou radost Embarassed Embarassed Embarassed díky, díky moc Embarassed Embarassed

Dovolím si na ně odpovědět - a pak se budu snažit, aby byl další díl zítra nebo nejpozději v neděli Wink pak jedu pryč a nechci Vás nechat čekat dalších 14 dní Wink


Kájítko
, jsem strašně ráda, že jsi soucítila s unaveným Turečkem Embarassed cítila jsi, co jsem tam chtěla dát! Wink Hovorka je strašně zbabělý, koneckonců, právě na něj se policie zaměří a lehce z toho srábka dostane info Wink co jsi řekla o Davidovi a jeho tělesné schránce je přesně to, co jsme měla na mysli, děkuji Ti za to *215* Tomíšek je naše jasná hvězdička, nemohl tam chybět Wink a Pepi s Ilčim? Všelince jsem je v záchvatu lásky k nim slíbila a nesmírně ráda ten slib i dodržím, protože... kdo by odmítl možnost mít takové dvě úžasné postavy v autorské moci? Laughing Embarassed Twisted Evil

Všelinko
, Tvá chvála mě moc a moooooc těší, vážně! Modroočko na začátku neměl být nějaký chyták Wink prostě se mi nechtělo napsat slova ,,Tom Kranich", takže jsem ponechala jako poznávací znamení blankytné duhovky: tak nějak jsem počítala s tím, že v tom všichni uvidí právě Tomíška Wink Hovorka je srab, ten si nezaslouží objetí ani když je v klubíčku Wink MUHAHAHAHA, jsem ráda, že jsem Vás dostala s Alicí Twisted Evil Twisted Evil velice, převelice mě to těší! Ilči nevěděl, že běží ke kandtýně, Všeli Laughing myslel si, že tím směrem narazí na Annu XD Sigiiiii Laughing já Tě moc ráda lehce podráždila Very Happy a na pilník nedošlo, chi chi chi chi chi *47* Miller pak byl v šoku XD

Fíčku, ve všem, co jsi napsala do dlouhého komentáře, se shodneme, jsem moc ráda, že jsi měla stejné úvahy jako já - tedy že jsi z povídky vyčetla, co jsem se tam snažila vložit Wink

Ano, raději ji zabil, než by jí dovolil psychicky zruinovat. Já vím, že to zas bude na dlouhou diskusi s tebou, Wox, a prosím, nezačínej ji, ale já ho opravdu chápu!
--- myslíš, že to bude na dlouhou diskusi? Smile proč? Já Glesse samozřejmě také chápu, vím, proč to udělal Wink ale neprovedl to JEN proto, aby ochránil ji Wink to také, ale ani se mu nelíbilo, že by byl on bez ní - že on by existoval a věděl, že jeho žena je někde bez něj Wink

Ještě jednou Vám děkuji za komenty, rovnou jdu na další díl Wink

A přidávám NÁDHERNOU ilustračku od Kájky - děkuji jí Wink



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je to nový, už OSMATŘICÁTÝ díl páté povídky ze série Když Wink tentokrát jsem se polepšila a pořádně dlouhá kapitola přišla jen dvanáct dní po předchozí Wink velice doufám, že se Vám bude líbit a třeba mi na ni napíšete komentík Embarassed

Dílek věnuji Všelince - děkuji za Tvou milou návštěvu, kamarádečko! Embarassed

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem

    Ne, odmítl sobě a příteli dávat cokoliv za vinu: i kdyby bylo pro to děvče skutečně pozdě, živí alespoň mohou svědčit proti jejím vrahům. Co všechno člověk neuvidí, když jde do zimního lesa krmit zvěř…

    to je úžasná věta, mrazí mne z ní v zádech. A vůbec, všechny příběhy těhle dvou jsou pro mne něčím úchvatným. Jen tak si šli krmit zvěř...

    ... v celé své bytosti značnou úlevu: když byl druh po jeho boku, cítil se daleko jistější, jaksi celý

    zas moc pěkná věta!

    Prostě z každého jejich gesta a nápadu na mne působí ne přímo profesionalita, ale celoživotní touha něco dokázat a dojít k tomu co nejlíp. Okamžité reflexy, překonání sebe sama, bezchybnost a při tom všem jen snaha pomoct. Já ty dva opravdu miluju!

    Semirovým výstupem z míry vyvedená Anna si odkašlala a opět se ujala slova, zatímco Kranich nasadil ten nejvíce možný neutrální výraz. ,,No… ano.“

    Nejdřív jsem si vzpomněla na věčné pošťuchování se novinářky a komisaře, pak mi však došlo, že neutrální výraz Tom nejspíš nasazoval z jiného důvodu..brrr:(

    To je krásné, dnes bude u Toma a u Karoliny, není nad to mít kamaráda:). A u Kar se bude mít jako v nebíčku, tím jsem si jistá!

    Skvěle, za to, že pracovaly pro vládu navíc na tak nebezpečné misi, si zaslouží plat i odškodnění! Ratz ať se jde vycpat, Semir.

    Ano, Blondýnečka rozhodně není obyčejné děvče. Nevím proč se mi tyhle "sladké" scény tak líbí. Ve filmech mi při nich běhá mráz po zádech a napadá mne něco o kýčích a absolutně nereálných přecukrovaných slátaninách. U tebe ne, u tebe se na ně těším a jde z nich jakési hřejivé teplo a do nich zapadající napětí. (mnoha slovy a možná špatně řečeno, tenhle díl a jeho poslední odstavec se mi extrémně líbil, užila jsem si Čecháčky a Ratze se Semirem a vůvbec, užila jsem si díl!)



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Děkuji za věnování, Woxy: tuto kapitolku jsem si opravdu užila!! Very Happy Very Happy Very Happy

Haha, koukám, že Semir není vyjímkou: avšak podle mne jsou jména Iljivič Glo(glo glo glo glo glo gloooria)goskij a Josef Báňa všední, vůbec ne zvláštní! Semire, Tvému "Gerkhan" se také nikdo nediví! Laughing Laughing

Jaj, Woxy, u Tebe jsou prostě skvělí! Nebýt to moje postavy (a příbuzenstvo XD), tak se do Pepiho i zamiluji XD

,,Chceš se utopit?!“ V hlase patrné zoufalství, Báňa k němu natahoval dlaň. ,,Půjdu tam já, počkej!“

On je tak zlatýýýýý *20*

Ach, Ilčíčkova tlapinka, auvajs, teď mne rozbolela ruka, jak na to myslím. Chudinka maličký, blonďatý... on je u Tebe tak hezky citlivý *20* A jak se schoulil do klubíčka, jejku jejku jejku Embarassed Embarassed *15*

,,Ty mě cítíš…“ hlesl ta slova zjihlý štěstím.
Jík! To je mušík! Embarassed Laughing Laughing Laughing

Terka tedy žije, hurá! Smile A Semir za ní jede: uvidíme, jak se mu povede.

A ohledně toho, co udělal s Turkyněmi, má u mne baklavu! To bylo úžasné!!! *tleská*

Skvělý díl, děkuji, děkuji! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Oběma Vám neskutečně děkuji za dlouhé reakce, potěšily! :hug:

Fí: Nejdřív jsem si vzpomněla na věčné pošťuchování se novinářky a komisaře, pak mi však došlo, že neutrální výraz Tom nejspíš nasazoval z jiného důvodu..brrr:(

Jůůů... copak Ti přišlo na mysl, Fíčku, prosím? Embarassed písni třeba sz, pokud nechceš nahlas... Embarassed pls!

Nevím proč se mi tyhle "sladké" scény tak líbí. Ve filmech mi při nich běhá mráz po zádech a napadá mne něco o kýčích a absolutně nereálných přecukrovaných slátaninách.

Nevím, Fíčíku, zda jsem Tě dobře pochopila Embarassed věděla jsem, že ten kus, kdy Pepi a Ilči Wox zachrání, bude v principu působit až moc sladce: proto jsem se scénu pokusila popsat surově, co nejbrutálněji. Chtěla jsem, aby to působilo syrově: proto si Ilčík prosekne ruku, proto Pepi vytáhne Wox na led za vlasy, což alespoň na mě působí vyloženě drsně, proto jí rve Pepi z hrtanu roubík a silou z ní dostává vdechlou vodu, proto jsou oba Čecháčci vyděšeni Tereziným zmasakrovaným obličejem natolik, že se jí váhají dotknout... Snažila jsem se, aby to působilo trochu naturalisticky Wink

A ano, Tom se již na kamaráda nesmírně těší a Kar už v této době jistě, chudinka, létí do obchodu, aby vše obstarala XD

Mimochodem, čekala jsem, Fíčku, že si rýpneš, že je nereálné, aby Wox přežila Very Happy těší mě, že jsi to neudělala - měla jsem ale připravený novinový článek s případem, který kopíroval slečnin osud Very Happy dokonce jsem kvůli reálnosti příběhu volala své příbuzné, která je teď již bývalým, leč v Brně stále známým chirurgem Wink měla poradní hlas XD


Všelinko, Tobě NESMÍRNĚ DĚKUJI, že jsi mi dva své poklady, Pepiho a Ilčiho půjčila - byla pro mě čest o nich psát! Embarassed tenhle kousek Pětky měl být na jejich počest :aww: snad by je potěšil!
Mě zase moooc potěšilo, že se Ti v mé verzi líbili, Tvá slova hladila po duši Embarassed
Packa si baklavu zaslouží XD


A další díl?
Vážení a milí čtenáři, umřel mi laptop... a to patrně definitivně Sad teď se bojuje o to, aby se z něj dostala alespoň data, což je extrémně důležité nejen kvůli povídkám, ale hlavně kvůli všem velmi důležitým dokumentům, co tam mám Sad
Pokusím se napsat další díl co nejdříve, ano? Budu se snažit Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem

    Ahoj Woxi!

    Hlásím se ti z kopečku Gräfenberku, kam mi právě dorazil notebook a vydupala jsem si net, neb mi komentář již velice chyběly:)

    Byl to skutečně jen záblesk, ale velmi barvitý, komickou dvojici Wox&Tom jsem si prostě oblíbila až tak. Napadlo mne, že Tom myslí na slečinku jako by si právě vzpomínal na štípnuí do zadku )ano ano, já vím, to bylo v poněkud jiné realitě, možná dokonce v budoucnosti, ale spíše v paralelním světě, ale nevím, jak jinak to připodobnit) a proto nasazuje tak pečlivě neutrální výraz, neb má radost z shledání s kamarádem a ještě nechce se mu toliko pošťuchovati se:).

    Vidíš, to, čemu ty říkáš naturalistické, to já brala jako nutné zlo či spíše tvrdou realitu, a snad pro to se mi o tak líbilo, protože z toho prostě spíš šel dojem dobra,snahy záchrany života, prostě ta scéna byla sladká, ale ne přeslazená,líp to říct neumím.

    I o rýpnutí jsem přemýšlela, spíše něco ve stylu "Já si pořád říkala, že ji nezabiješ, to by na tvůj styl bylo nějak moc milosrdné řešení." Každopádně, aby přežila možné je a občas se věci, které vědu a lékaře zaráží, děly se, dějí a dít se budou v našem světě, tak po by jedna nebo dvě nemohly být v tvé povídce? Wox měla chuť žít, pokud může víra uzdravovat, proč by chuť a touha přežít nemohly držet při životě?



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu nový, DEVĚTATŘICÁTÝ díl páté povídky ze série Když Smile je to kapitolka poslední, po ní již bude jen epilog. Strašlivě mě mrzí, že jste na ni museli dlouho čekat - ale měla jsem naprostou krizi, absolutně se mi nedařilo psát Sad na klepání tohoto dílu jsem se těšila velmi dlouho, roky jsem ho měla vymyšlený a hluboce mě zklamalo, jak dopadl Sad

Omlouvám se za tento závěr série Sad ale už jsem Vás nechtěla nechat déle čekat Sad

Přesto doufám, že se Vám poněkud ukňouraný díl alespoň trochu zalíbí - nebo že mi alespoň vytknete chyby a napíše krititku Embarassed

Vaše Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Náhodou, díl je napsaný velmi dobře, jako vždy Smile
Je mi blondýnky líto... ale jak řekl Semir, nic není tak horké, jak se to uvaří... určitě to nebude nakonec tak hrozné, až se jí vše zahojí (polykám slova o umu plastických chirurgů).
Heh, nedivím se, že se ji ta Semirova věta dotkla - asi by jednu slízl, říct mi ji. Pochopila bych ji stejně Confused

To už je poslední díl? Sad Tak se aspoň těším na epilog Smile *jde si znovu přečíst kus s klukama* Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Nejdřív jsem zaraženě přemýšlela, v jakéto nemocnici Terka leží, že je tam liduprázdno, pak mi to pomalu došlo. Jasně, že si tu chvilku zaslouží!

    Jé, Tom se staral o Katčin hrob....zlatý kluk! Neskutečně milé.

    vydavatel zbrojních pasů napsal:
    ,,Sestřičko,“ začal prosebně, útoče těžkým kalibrem psích očí.

    Semir je držitelem nesmírné zbraněSmile

    JOLLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY! Very Happy Very Happy

    Hlavně (u)přímně napsal:
    ,,Protože jsem byl vůl, stačí?“

    To by jí mohlo stačit... Jinak jsi pěkně vystihla ty dva pohledy, dvě situace, dva životy...dva

    Asi Semir napsal:
    ,,Copak si to neuvědomuješ? Děvče, vždyť je zázrak už to, že tady se mnou mluvíš! Myslel jsem, že se radostí zblázním, když mi řekli, že jsi to přežila! Po tom, co ti ti bastardi udělali, je div, že ses probrala, že vůbec žiješ! Doktoři mi pověděli, že jsi měla neuvěřitelné štěstí…“

    Ani bych se nedivila, kdyby mu odsekla, že před chvílí říkal něco o tom, že byla i horší zranění, ale snaží se.

    Ani po pěti sériích napínání jsi se očividně neobtěžovala happyendem. Opravdu jsem zvědavá na epilog:))


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl. Opět se musím sklánět před tvými báječnými příměry! Smile
Scéna na hřbitově je úžasná, havrani, Tomova péče o hrob, Semirovo vyznání.. krása. Smile
Scéna v nemocnici... Je mi Novinářky líto. (Jolly na chodbě... potěšil. Very Happy Jajdá, ten je prostě perfektní! Embarassed Smile )
Těším se na epilog.
Zvažovala jsem, že sepíšu nějaké celkové hodnocení, ale to si nechám až za epilog, ju? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem


Hehe, snad se líbí, Hovorečka sladký... Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu nový, ČTYŘICÁTÝ a také POSLEDNÍ díl páté povídky ze série Když, kterým je také celá má pentalogie o stovkách stran uzavřena Embarassed doufám, že se Vám bude líbit a že Vám bude stát za hodnocení i tento EPILOG. Jééé, mně se po Když bude strašně stýskat Embarassed Embarassed
Mrkněte, prosím, i na text po koncem povídky Embarassed moc prosím o celkové hodnocení povídky a kdyby se někomu chtělo do ilustračky... Embarassed

Znova upozorňuji, že pokud chcete osudy dálničních policistů sledovat dále, brzy přijde povídka MÍT MOC NA(D), která na Když volně naváže a otevře novou sérii Embarassed

Vaše Woxys.




Všelko, děkuji za koment a jsem moooc ráda, že Ti díl s Pepim a Ilčim stojí za opětovné přečtení Embarassed

, i Tobě děkuji za koment Smile péče o Katuščin hrob tam byla záměrně, Tom je podle mě takový přítel, že by to vážně dělal Embarassed a Wox by mu možná odsekla, ale neměla už sílu Wink

Kájko, nesmírně Ti děkuji za KRÁÁÁSNOU ilustraci, je úžasná Embarassed děkuji i za koment Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Abych řekla pravdu, vůbec nevím, co bych měla po epilogu napsat. Embarassed Mocka se mi to líbilo. Zvažovala jsem, co by Semir mohl dělat, po tom všem, co zažil a nakonec jsem mile překvapená. Smile Úplně mega konec. Smile
Mocka moc děkuji za zmínečku o Veronice! :heart: Tuhle postavu jsem si oblíbila. Embarassed Smile A jsem ráda, že je veselá! Smile
Hm, krásně popsané vztahy na stanici, věta o Turkově koketovacímu reflexu mě rozesmál. Laughing
Děkuji za tuhle supa povídku. Smile

Celkové shrnutí pátého Když... (autor: já Laughing )
Svatba, uách, jakmile si na to vzpomenu, vždy se budu chytat za hlavu, že mě tohle nenapadlo. Very Happy Krásný, lehoučký začátek. Smile Líbilo se mi, jak jsi vlastně v tomhle díle vyřešila i postavu Andrey a Jana, jak jsi jim vtiskla do vínku šťastný život. Smile
Přiznám se, díl, kdy Semir jakoby odešel z DP, jsem trošku nepochopila a bylo mi tehdy hodně líto Toma. Sad hodně jsem na to to odpoledne po přečtení myslela a pokoušela si představit, co asi cítí Tom. Embarassed Embarassed Embarassed Ale tu nemusíš souhlasit, víš, že já jsem cíťa a hodně věcí pochopím jinak, než to autor myslí. Smile
Lucie... Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Pro mě jedna z velkých postav tohoto dílu. Neumím si představit Pětku bez ní. Embarassed Je mi jí hrozně líto. Popis znásilnění byl velmi... no, jak asi znásilnění bývá, otřesnýa nechutný. Vím, že jsem to rychle přelétla očima, protože ničit si den, uchm, ne, děkuji. Embarassed Embarassed Sad
Nejhorší je, že se to pořád děje. Sad Máme tolik upozornění, a přesto si myslím, že kdyby přišlo na věc, uchm... Sad Embarassed
Vím, že u Lucky mě hrozně bylo líto, že se s ní Novinářka sešla. Embarassed Takové propojení, Crying or Very sad Sad A stejně ji nikdo nepomohl, i když... už byla rozhodnutá. Embarassed
Parťáci Frank a Tom mi popravdě poněkud nesedli. Embarassed Embarassed Embarassed Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Scéna s Novinářkou... nemám slov! Very Happy Very Happy Very Happy Chůůůůdě moje modrooké! Very Happy Very Happy Very Happy A jak na něj potom troubili, uchachacha! Very Happy
Semirovo akce u Davida, hm, co říct. Hodně se mi do paměti vrylo Rebečino flirtování. Very Happy Jak chudák zíral, když se ho ta holka pokoušela sbalit. Very Happy
Hrozně se mi líbil David, nestydím se to říci. Smile Je to zajímavá postava, tak... vůdce, vše má pevne v rukou a zradí ho vlastní emoce a sympatie. Smile Chápu ho. Smile Líbí se mi a zároveň se ho prostě díky tomu, co dělá, musím bát, protože je zlý, zahořklý, chladný jako led. Embarassed Embarassed Embarassed Ale přiznám se, při posledním dílu, ve kterém měl roli, v mých očích díky něčemu klesl, už ti ale neřeknu, co to bylo, ale vím, že prostě mé sympatie k němu opadly. Jo, už vím, že se pokoušel Semira ukecat. Jasně, rozumím, rodina pro něj byla velmi důležitá. Smile
Rovněž mi bylo líto Dereka, který Semira vyčíhl, ale David mu nevěřil. Embarassed
Tím se dostávám k otázce Becky a Marty. Nebyly moc zmiňované, ale mně přesto zajímají. Jak jsem ti v pondělí říkala, to jim nikdy nepřišlo na mysl, že to, co David dělá, je špatné? Embarassed Sad
Hm, jiné postavy z Davidovy bandy se mi do paměti tak moc nevryly, snad ještě všemi opěvovaný Hovorka. Very Happy Ach ach ach, nesympatie čiší z hodně vět. Very Happy Bylo mi ho na tom ledě na řece líto, jak ho David zkoušel a jak mu následně bylo krásně šoufl, ale na druhou stranu byl to srab. Oběsit se, divím se, že se mu nestalo něco horšího než zlomená žebra (hm, jak nad tím uvažuji, musí to pěkně bolet Embarassed ). A jak zdrhal Tomovi, já jsem v něj v tu chvíli věřila, že nezdrhne. Embarassed
Gless a jeho žena... Uách, dostalo mě to, jak ji zabil! Shocked Wow, momentálně mi to připomíná jednu postavu z Dragon Realm, kdy dračí vládce zabil svou ženu, přeměněnou v dračici, co ho prosila, aby to udělal-bláznila z té proměny (heh, on se pak zbláznil taky. Laughing ). Embarassed Sad
Nevím, jsem ráda, že jsem uhádla, že to bude nějaký starý muž, ovšem jak máš ve zvyku, kabrňák. Smile Ale sympatický mi nebyl, to ne. Very Happy jen jsem se na něj těšila. Very Happy Líbilo se mi, jaký měl vliv na Davida a spol. Smile
Novinářka... Kruté, kruté. Embarassed Embarassed Embarassed Nevím, co víc říct. Sama víš, že část s Pepim a Ilčim se mi líbila ze všeho nejméně. Embarassed Sad I poslední díl... Embarassed

Děkuji za skvělé povídky Když. Moc jsem si je oblíbila. Smile Miluji, jak se o nich spolu bavíme, když jsme spolu. Embarassed Je to něco jiného než komentáře a tak. Ráda se hnípu v postavách, v tom, jak jsi to myslela a jsem ráda, když mi to trpělivě vysvětluješ. Smile
Každé Když mě něco do sebe. Neumím říci, které je nejlepší, snad nejnabitější mi přijde právě Pětka. Svazuje všechny příběhy spolu, no, možná až na jedničku, která je velmi propojená s dvojkou. Smile
Bylo fajnky to číst a těši se na to! Smile
Dík! Embarassed

BTW. omlouvám se za takový chaotický komentář. Ráda časem ještě něco přidám, pokud mě něco napadne. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
,,To se v pořádku, Terezko, rád tě tu vidím. Nechceš,“ zvedl se zase nepokojně, ,,trochu vína? Dokud ho Tom s Hartmuttem,“ zabručel pobaveně, ,,všechno nevypijí?“

Jaaaaaaaaj XD Opilečci malí, rozmilí! Co jim to děláš? Laughing

Nemohla jsem si nevšimnout podobnosti mezi Tebou a slečnou Wox - káva. Vy dvě kafařkyyyy, nekafujte tak moc, není to zdravé! XD
Rozesmála mne "Sigguška" XD Proboha, kam Jolly na ty výrazy chodí? Také bych si do toho obchodu někdy chtěla zajít (pokud tam ovšem nemají otevřeno jen na svatého Dyndy nebo VČERA XD)

Tom s Nielsem, oba řádně rozjaření rudým vínem, se za všeobecného povzbuzování vyškrábali na Dieterův stůl, dávaje se, lokty zaklesnuti do sebe, do jakési parodie na tanec v rytmu skandování a potlesku kolegů.

Já se picnu, Ty jim tedy dáváš zabrat XD

Marián Hovorka, který se ve vazební cele pokusil oběsit tak nešikovně, že si při pádu na zem zlomil tři pravá žebra.

Chudinka Hovorenka, bé bé bé Laughing Stejně je mi ho tak nějak líto, tupečka XD

Nádherné bylo nejen popsání vztahů, ale i úvaha na konci, ty naprosto miluji, věta o dálnici - krevním oběhu - mne dojala Smile

K shrnutí celé povídky... já nějak nevím, co napsat. Líbila se mi, nikdy jsem ji však nepřečetla komplet, vyhýbala jsem se místům, která pro mne budou navždy "bílými lvy" Embarassed Nedokáži je přečíst. Zápletka byla dokonalá, stejně tak Tvůj vytříbený styl psaní - všechna Tvá dílka mi připomínají skvělé zapomenuté styly velkých spisovatelů minulosti. Krásně se to čte (a já jsem knižní labužník Laughing Laughing ). Nevím nic, co bych zlepšila, ubrala či přidala - máš tam vše. Vzdávám Ti hold, Ty náš Velikáne

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájko a Všelko, strašně moooooc Vám děkuji za dlouhá hodnocení, potěšila Embarassed

Kájko, mrzí mě to s tou novinářkou Embarassed bylo to nutné, nu Embarassed Embarassed Embarassed jsem ale ráda, že Tě chytl David - těší mě, že jsem napsala negativní postavu tak, že podle Tebe nezněla tak černobíle Smile a naše rozhovory o pětce mám také velmi ráda, jen si u nich připadám sebestředně Embarassed

Všelka: děkujíííí! A já Ti dám velikána Embarassed XD Very Happy ale pochvala neskutečně zahřála u srdce Embarassed

Vaše lítost nad Hovorkou mě zabíjí XD vím, jak je Ti u Vávry, Všelo XD

Ještě jednou děkuji! Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
ahoj woxys, tak kdyz jsem se vratila, tak si 5 urcite prectu, predchozi dili jsem take cetla.

nechi si vymýšlet, ale špatně se mi to cte kdyz je to tak roztáhlé, nedalo by se s tím něco udělat, když to nepůjde tak to nějak přežiju a určitě si to přečtu

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahoj, díky, za zájem, Deno, potěšil Wink Embarassed ale nějak netuším, co mám s Tvým problémem dělat XD tento příběh přidávám přesně dva roky, takže na forum byl házen díl po díle Wink výhodu měli samozřejmě ti, kteří povídku četli postupně - když někdo přišel až po jejím konci, logicky na něj čeká příběh v neděleném celku, v celé své rozsáhlosti Smile

Nebo... co navrhuješ? Smile mám Ti posílat díl po díle na SZ? To je jediné, co mě napadá Smile klidně to udělám, pokud chceš Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
nejak jsem se nikdy neorientovala v tech znackach Embarassed
co je to SZ? Embarassed
podivny je, ze uz i na starym forum, ta stranka u tebe takhle naskakovala

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
soukromá zpráva... jo počkej! Ty nemyslíš to, že je hodně textu, ale to, že jsou v tom textu chyby? Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ale jistěže mají právo se uvolnit a rozhodně to není za peníze daňových poplatníků. Nebo je to za peníze daňových poplatníků asi tak stejně, jako když kdokoli z nás jede na výlet nebo do lázní, také mu na to přispívá stát, stejně jako jim (třeba zdravotní pojištění a podobněSmile). Čili jediná otázka zní..proč by to lidi nemohli pořádně roztočit?. Cool

    Jolly? Ten, že drží jazyk za zuby? To by zasloužil metál, s jeho povahou:))

    Nebetyčně si užíval, jak mu po ránu ještě ospale mžourající kolegáčkové na půl úst odpovídají na pozdrav, aby si teprve po pár vteřinách uvědomili, co se děje a zasypali ho nejen svými těly, ale i milionem otázek...

    nádhera, no prostě nádhera:)))

    Aha, on nedrží jazyk za zuby, on jen plně využívá jeho propojení se svým nebezpečně bystrým mozkem na všech frontách krom té jednéSmile)

    se značně vyplašeným výrazem hopsala po jedné noze ke stolům uprostřed místnosti, zleva podpíraná smějící se Karolinou Kaiczowskou, zprava tažená ráznou Petrou Allerlei a ve finále doprovázená Traberovou Olgou

    ano, tak to má být, žádné užírání se v koutku!
    No jistě, ta aby si s holkama nepadla do oka:))

    podporováni i Monikou a dvojicí sester Fiony a Elwen Smithových

    chi chi, chacha, zvlášť ty poslední dvě příšery nikdy nedostanou rozum. Děkuji, že jsme tam nechyběly:)).


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
jo tak už jsem to pochopila tak mi to teda, kdybys byla tak hodna mohla poslat a já si to prectu

nemyslela jsem chyby, ale i na starým forum ti tahle povidka naskakovala jako naskakuje ted tedy ze se musi pohybovat se strankou

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
myslíš, že je to obrázky? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
nemyslím, že je to zrovna obrázkama,

protože když se podíváš na další stránky kde jsou odpovědí, tak ti stránky naskakují normálně, napadlo mě

když píšeš ty povídky ve wordu v jakém to máš měřítku, nebo v procentech zobrazení, já to mám na 75% nic jiného mě nenapadá Embarassed

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To rozhodně není tím, spíš těmi obrázky... víš co? Večer Ti pošlu první část Páté Když v soukromé zprávě, ano? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
jo moc díky budu se těšit Very Happy

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
teda dnes jsem to dočetla a byla to krása

Nedalo by se říct, který ze série Když mám nejraději, ale tenhle byl asi nejlepší, tím ovšem neříkám, že ty ostatní byli špatné, právě naopak Very Happy Embarassed

Byl to zase další příběh u kterého jsem se klepala strachy o hlavní postavy a nemohla ani číst dál, byl to příběh u kterého jsem se smála a též nemohla číst dál.

Když už jsem oplakala hrůzoustrašnou smrt novinářky Crying or Very sad , tak jsem se na konci mohla začít radovat, že to přežila Smile

když jsem četla o minulosti Semira a Wox, vždycky mi v hlavě zněla moje oblíbená písnička: "...Borůvkový víno měl, a já po dvou sklenkách řekla co chtěla a ještě teď cítím tu vůni a chuť a jsem bezradná..."

takže jsem ráda, že jsem tuto sérii četla, dalo mi to hodně a nevzalo nic Very Happy

díky Woxys za krásnou povídku a určitě si přečtu volné pokráčko Very Happy

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
5) Když tvé kroky končí ve slepých uličkách...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma