AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vydírání
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky tak vám sem daváme naši společnou povidku snad se vám bude líbit a těšíme se na vaše názory .. Autorky Tina11 a Katrina Cool


Vydírání

Před rokem…………. Firma AMCOBEX Information Technologies, s.r.o. propustila jednoho zaměstnance – Felix Meibach , který ničil dobré jméno firmy na trhu. Prosazoval, že firma dává tajné věci různým podvodníkům, vyhazuje peníze, kam nemá a další taková to tvrzení zveřejňoval. Na jeho místo nastoupila Katrina Gerkhanová. Ředitel Katrinu pověřil, že je důvěřivá.
Po roce………. Rok uteče jako voda. Nedávno Martinek oslavil 1 rok. Byla to velká sláva. Tina a Tom pozvali všechny známé, které znají. Martinek dostal hromadu dárků.
Na služebně………. Vládne takové divné ticho jako v nějakém hrobě. Kdo je na služebně tak je potichu a je zabraný do své práce a chce to mít, co nejdříve hotový, aby se mohla pustit do jiné práce, která musí být takové hotová.
Na obědě…………. Tom pozval Tinu na oběd v polední pauze. Tina malého Martinka dala zatím na hlídá k babičce. Aspoň tak Tina příjde na jiné myšlenky.
Tina s Tomem jsou na obědě ve své oblíbené restauraci. K nim příjde Andrea se Semirem. Hezky si spolu popovídali. Celá služebna je těší až se Tina opět vrátí.
O pár dní později…………. Felix Meibach se připravuje na svůj velký úkol. Právě se chystá vydírat svoji bývalou firmu AMCOBEX Information Technologies, s.r.o. Už má připravený dopis pro ředitele firmy. V dopise chce od ředitele skoro 10 mil. euro. Poté odnese dopis do firmy...
Ve Firmě………….
SEKRETÁŘKA: „ Pane řiditeli, máte tady dopis.“
KÖNIG: „Ano děkuju.“
Michael König odešel do své kanceláře i s dopisem. Poté dopis si přečte. Najednou zůstane jako dřevěný sedět na židli. Bývalí zaměstnanec – Felix Meibach chce totiž po něm 10. Mil euro.
Po chvilce k řediteli příjde znova sekretářka. A v ruce má další dopis.
SEKRETÁŘKA: „ Pane řediteli, ještě jsem našla ve staré poště ještě jeden dopis.“
KÖNIG: „ Ukažte mi to.“
Sekretářka předala dopis řediteli. Ředitel se na něho podíval. Otevřel ho. Sekretářka nikam nešla a počkala na další instrukce. Ředitel se jenom držel, aby nespadl ze židle. V tomto dopise stojí: „ Dobrý den pane řediteli Königu, mám na vás jednu prosbičku. Jestli by jste mi nedal jeden 1 mil. euro za odškodné. Však vy už budete vědět o koho jde. S pozdravem F.M.“
SEKRETÁŘKA: „ Stalo se něco pane řiditeli??“
KÖNIG: „ Někdo se nás snaží vydírat…….“
SEKRETÁŘKA: „ Proboha a kdo???“
KÖNIG: „ Pamatuje te si na Felixe Meibacha??“
SEKRETÁŘKA: „ Ano proč. On byl před tím než k nám nastoupila Katrina Gerkhanová.“
KÖNIG: „ Tak ten po naší firmě chce skoro 10 mil. euro.“
SEKRETÁŘKA: „ Tolik proboha tolik naše firma nemá.“
KÖNIG: „ To ne. Na to nemůžeme přistoupit!! To je absolutně vyloučené.“
SEKRETÁŘKA: „ Tak se spojíme s policií??“
KÖNIG: „ Dalo by se říct, že nám nic jiného nezbývá.“
SEKRETÁŘKA: „ Teď mě tak napadlo……“
KÖNIG: „ A, co je??“
SEKRETÁŘKA: „ Katrina Gerkhanová má bratra, který pracuje u policie.“
KÖNIG: „ No výborně. Tak mi Katrinu Gerkhanovou zavolejte.“
SEKRETÁŘKA: „ Jistě.“
Sekretářka se spojila s Katrinou přes firemní linku. Katrina okamžitě přišla k řediteli Königovi.
KATRINA: „ Pane řediteli, co potřebujete ode mě??“
KÖNIG: „ Jednu takovou věc. Moje sekretářka mi řekla, že máte bratra u policie.“
KATRINA: „ Ano, to je pravda.“
KÖNIG: „ A, kde??“
KATRINA: „ Pracuje u dálniční policie jako vrchní komisař.“
KÖNIG: „ Ale. A tak bych vás chtěl poprosit……“
KATRINA: „ Vy chcete s ním mluvit??“
KÖNIG: „ Ano. Jde o takový velký problém.“
KATRINA: „ Tak já mu zavolám.“
KÖNIG: „ To budete moc hodná.“
KATRINA: „ Pro pane ředitele udělám všechno.“
KÖNIG: „ Díky. Ale prosím, co nejdříve.“
Na služebně…………….
Semirovi zvoní mobil. Volá mu Katrina.
KATRINA: „ Ahoj bráško, mám na tebe jednu moc důležitou prosbičku.“
SEMIR: „ Katrino, o co jde?“
KATRINA: „ No víš Jde o našeho řiditele má nějaký problém a porosil mě jestli by jste nemohli přijet říkal mi, že to moc důležité.“
SEMIR: „ No jasně za chvilku, jsme u vás.“
KATRINA: „ Děkuju bráško jsi moc hodný.“
SEMIR: „ Co bych neudělal pro svojí milou sestřičku tak se zatím měj a za chvilku jsme u tebe. Ahoj.“
KATRINA: „ Děkuju ti moc bráško.“
Katrina položí mobil a odejde za řiditelem.
U řiditele…………….
KÖNIG: „ Tak jak to dopadlo??“
KATRINA: „ Dobře můj bratr i s kolegou za chvilku přijedou.“
KÖNIG: „ No to je super zpráva strašně vám moc děkuju.“
KATRINA: „ Není za co. Já ráda!!“
Na služebně…………. Semir odložil mobil na stůl a pomalu vstává, že to půjde říct šéfce.
TOM: „ Semire, můžeš mi říct, kde že budeme za chvilku??“
SEMIR: „ Katrina něco potřebuje, abychom zajeli k ní do práce. Ředitel něco pro nás má.“
TOM: „ Už se na nic nevyptávám.“
SEMIR: „ Jdu to říct šéfce, aby věděla, kde jsme.“
TOM: „ Tak se setkáme před služebnou.“
SEMIR: „ Rozkaz šéfe.“
Semir zašel za šéfkou říct zprávu od Katriny. Šéfka souhlasila, ale ať jí dají vědět, co jim chce Katrinin ředitel.
Ve firmě…………. Katrina nedočkavě vyhlíží svého bráchu Semira s Tomem. Když je uviděla z okna tak jim šla naproti.
TOM, SEMIR: „ Ahoj.“
KATRINA: „ Ahoj.“
SEMIR: „ Tak co se děje??“
KATRINA: „ Náš ředitel má nějaký problém.“
TOM: „ Ředitel ti neřekl nic bližšího??“
KATRINA: „ Ne. Asi vám to chce říct osobně.“
SEMIR: „ Zavedeš nás k řediteli.“
KATRINA: „ No jistě.“
U ředitele…………. Katrina představila řediteli Semira a Toma. Katrina odešla z kanceláře, aby je nerušila.
SEMIR: „ Tak jaký máte problém??“
KÖNIG: „ Jeden z bývalých zaměstnanců se mě pokouší zrujnovat.“
TOM: „ Takže jde o vydírání??“
KÖNIG: „ Ano. Už mi poslal tyto dva dopisy.“
Ředitel König položil na stůl dva dopisy od Felixe Meibacha. Semir a Tom si vzali každý jeden dopis.
SEMIR: „ Už se s vámi nějak ten vyděrač zkontaktoval telefonicky, emailem??“
KÖNIG: „ Ne. Akorát mám tyto dva dopisy.“
TOM: „ Kdo za tím stojí?“
KÖNIG: „ Jeden bývalí zaměstnanec. Jmenuje se Felix Meibach.“
SEMIR: „ A už tu pan Meibach nepracuje??“
KÖNIG: „ Ne. Před rokem jsem mu dal výpověď.“
TOM: „ A za, co??“
KÖNIG: „ Jak si zneužíval své pracovní místo.“
SEMIR: „ Jak to myslíte??“
KÖNIG: „ Meibach měl přístup ke všem tajným heslům, kódům a nevím k čemu ještě. Dalo by se říct, že chtěl tuto firmu zrujnovat, aby…….“
TOM: „ Takže jde o důvěrnou práci??“
KÖNIG: „ Ano. O velmi důvěrnou. Proto pracovník nesmí vynést ani jedno heslo a pak by naše firma mohla zbankrotovat na tolik, že by jsme třeba neměli ani korunu a musel by jsem zavřít firmu. A pak těžko zase dává firma dohromady, aby šlapala jako dřív.“
SEMIR: „ Dalo by se říct, že jde o takové tunelování firmy. A takže by třeba mohl vytunelovat i nějakou banku??“
KÖNIG: „ Ano. I třeba více bank na jednou.“
TOM: „ Už se mu něco podařilo vytunelovat?“
KÖNIG: „ Ano, ale šlo jenom o malé částky různých bank. Částky si pak připisoval k sobě na účet. Jedna banka nám to dala vědět, že se jí nějak ztrácejí peníze a že konto pana Meibacha se nějak rychle roste na horu.“
SEMIR: „ Určitě budete chtít dát peníze??“
KÖNIG: „ Ano. Už jsem se spojil s moji bankou, aby mi vydala tak velkou částku. Tak do hodinky tu budu mít.“
TOM: „ Teď akorát počkáme, kdy se kde se bude chtít setkat.“
KÖNIG: „ Dobře……“
Semir zavolal šéfce o, co jde. Šéfka jim tento případ povolila. Ředitel König čeká na jenom až se ozve Felix Meibach.
Na služebně.........
ŠÉFOVÁ: „ Tome, Semire, pojďte se mnou do kanceláře.“
Šéfová Tom a Semir odešli společně k šéfové do kanceláře. Šéfová za nimi zavřela dveře.
ŠÉFOVÁ: „ Semire, jak ste na tom s tím případem té firmy už se ozval ten Meibach? A o co tedy vlastně jde??“
SEMIR: „ Jde o to, že před rokem König propustil svého zaměstnance kvůli nedůvěrnosti ve firmě. Na jeho místo potom nastoupila Katrina. Meibach se chce pomstím firmě a chce po nich 10. mil eur.“
ŠÉFOVÁ: „ Takže se jedná o vydíraní?“
TOM: „ Ano. Vypadá to, že Meibach bude chtít úplně zrujnovat firmu….“
ŠÉFOVÁ: „ Ale tím pádem je Katrina je ve velkým nebezpečí!“
Než Tom a Semir stačí něco říct. Zaklepala Andrea na dveře
ANDREA: „ Právě volal ředitel König firmy, že se ozval Meibach.“
TOM, SEMIR: „ Jedeme tam.“
Tom a Semir se okamžitě rozjeli do firmy.
Ve firmě……………. Katrina sedí ve své kanceláři a dělá svoji práci. Najedou někdo zaklepe na dveře. Katrina odpoví dále. Do místnosti příjde mladý muž. V ruce pod bundou má schovanou zbraň. Katrina nasadila svůj úsměv jako vždy.
KATRINA: „ Co máte na srdci??“
MEIBACH: „ Mám na vás jednu prosbu……“
KATRINA: „ A jakou??“
MEIBACH: „ Víte, já jsem bývalí zaměstnanec této firmy a vy jste přišla na moje místo……“
Katrina ani nestačila něco říct a už měla u hlavy zbraň
KATRINA: „ Co, co, co, co chcete ode mě??“
MEIBACH: „ Chci, aby jste šla se mnou.“
KATRINA: „ Ale proč? Vždyť jsem vám nic neudělala.“
MEIBACH: „ Na nic se vyptávej a pojď. A ještě vem sebou ty modrý desky.“
Katrina si vzala modré desky, ve kterých jsou tajné kódy. Meibach schoval svoji zbraň. Spolu odešli zadním východem. Nasedli do auta a spolu odjeli do tajného úkrytu.
Krátce na to přijela dálniční policie. Semir s Tomem šli za ředitelem. Ředitel jim přehrál nahrávku, kterou jim zavolal Meibach. Na nahrávce je: „Chci po vás 10 mil. euro. Peníze předáte v patrových garážích v centru města. Přesnější místo vám ještě upřesním. A budete tam 13:00.“
SEMIR: „ Už máte peníze??“
KÖNIG: „ Ano. Z banky jsem je dostal než mi zavolal Meibach.“
TOM: „ Půjdeme informovat Katrinu.“
SEMIR: „ Vzal jsi mi to z úst.“
Semir s Tomem šli za Katrinou do kanceláře. Ale už vstoupili do prázdné kanceláře.
SEMIR: „ Sakra.!!!“
TOM: „ Přišli jsme pozdě……“
SEMIR: „ To Meibachovi nedaruju………….!“
TOM: „ Semire, my Katrinu najdeme.“
Na tajném místě…………. Meibachův úkryt je ve starém baráčku na okraji Kolína-Essen. Baráček je po Meibachových rodičích. Rodiče mu je odkázali, aby měl kde bydlet se svoji rodinou.
Baráček je středně velký v secesním slohu. V přízemí baráčku je obývák, kuchyň, jídelna a předsíň. Když se vyjdou točité dřevěné schody tak se výjde do prvního patra, kde je ložnice a pokoje.
Katrina sedí u notebooku v obýváku. Meibach jí hlídá, aby něco neprovedla. Sedí vedle ní na gauči a říká, co má dělat.
KATRINA: „ Co máte se mnou v úmyslu??“
MEIBACH: „ Chci, aby ses dostala do banky a……..“
KATRINA: „ A dál??“
MEIBACH: „ Trochu ji ubrala peníze a to nejlépe všechny a pěkně na můj účet.“
KATRINA: „ To nikdy!!“
Katrina se prudce zvedla z gauče a chtěla odejít. Ale Meibach Katrinu zadržel.
MEIBACH: „ Tak poslechni. Vím všechno o tobě a tvém bratříčkovi, který vyšetřuje tento případ. A navíc jsi nastoupila na moje bývalé místo. A chci po tobě, abys udělala, co ti řeknu!"
KATRINA: „ Ano. Udělám, co vy budete chtít.“
MEIBACH: „ To se mi to líbí. A určitě nechceš skončit s kulkou v hlavě?“
KATRINA: „ To rozhodně!“
MEIBACH: „ To rád slyším. To by byla škoda, aby tě tvůj bráška našel na zemi s dírou v hlavě. Tak se pustíme do práce.“
Katrina jak si moc dobře pochopila, co po ní Meibach chce. Tak se pustila do práce.
Meibach se chystá na svoje penízky. A tak zaúkoluje svého poskoka, aby dohlídl an Katrinu. Poté se Meibach vydal na cestu k předání penízků na které čeká moc dlouho. Tom, Semir a König se vy dávají na místo předání do patrových garáží na 3. podlaží. Dálniční policie si také sebou zvala pár kolegů, aby hlídali venku.
Na místě předání…………. Königem vystoupil z auta i s kufříkem, ve kterém je 10 mil. euro. Povzdálí je sleduje Tom se Semirem. König postavil stříbrný kufřík s penězi k tmavomodrému mercedesu a pak odešel ke svému autu a jede pryč, aby nepřekážel. Jen, co König odjel tak se u auta objevila postava a bere si stříbrný kufřík. BMW nastartovalo motor a vyráží za postavou – Meibachem, který nastupuje do svého auta. BMW a Meibachovo se honí po ulicích Kolína. Meibachovo auto se ztrácí mezi dopravním provozem a BMW nemělo šanci. Honička byla zbytečně. Hon na Meibacha se moc nevydařil.
Na tajném místě……………. Katrina pracuje na tunelování jedné malé banky v centru Kolína. Poskok Krüger hlídá Katrinu, aby neudělala nějakou kravinu.
Už se vrátil Meibach se stříbrným kufříkem s 10. mil. euro.
KRÜGER: „ Jak to probíhalo??“
MEIBACH: „ Docela dobře……“
KRÜGER: „ A, co policajti??“
MEIBACH: „ Měli mě na mušce, ale já jsem jim ujel na první čáře.“
Meibach a Krüger se hned pustili do 10. mil euro. Penízky jsi pomaloučku rozebírají.
KRÜGER: „ Jak dlouho jí chceš držet??“
MEIBACH: „ No do té doby než vybereme naše peníze z banky a pak to nahlásíme poldům……“
KRÜGER: „ Ty ji chceš odprásknout??
MEIBACH: „ Nechci, ale chci, aby to hodili na ni, že vytunelovala banku.“
KRÜGER: „ Tak to je ten tvůj slavný plán.“
MEIBACH: „ No jasně je to bezva plán ne? pěkně si za to půjde sedět !
KATRINA: „ To se vám nepodaří to vím jistě!“
KRÜGER: „ Ale, ale kdo pak se nám to tady ozývá??“
MEIBACH: „ Že by naše Katrina?? No moc si s námi nezahrávej!! Víme o tvém bráškovi a manželovi úplně všechno!! Tak si dej pozor a dělej to, co ti řeknem. Jeto jasný ? Nebo však ty víš co!!“
KATRINA: „ Ano. Kdy chcete udělat tu banku?“
KRÜGER: „ Co třeba zítra?“
KATRINA: „ Ano, dobře!!“
Na služebně………….
Tom a Semir jdou za šéfovou. Semir zaklepe a vejdou dovnitř.
TOM: „ Šéfová, Meibach nám zdrhl i s penězi.“
SEMIR: „ A máme tu ještě jeden malinký problém.“
ŠÉFOVÁ: „ Cože jak vám mohl zdrhnout? A jaký problém máte?“
SEMIR: „ No ten problém je ten, že ten hajzl má Katrinu vůbec nevíme, kde je a Katrinu si vzali jako rukojmí, protože sní chtějí vytunelovat banku.“
ŠÉFOVÁ: „ Cože a jste sní nějak ve spojení??“
TOM: „ Právě, že nejsme.“
ŠÉFOVÁ: „ Semire, nebojte vaši sestru najdeme.“
SEMIR: „ Děkuju šéfová.“
Poté odejdou z kanceláře a jdou k sobě do kanceláře se Semirem není pořádně řeč má strach o Katrinu a přemýšlí jak to řekne Hartmutovi.
Nastal den, kdy Katrina i s komplici mají vytunelovat kolínskou banku. Katrina i s komplici nasedli do auta a jeli do kolínské banky. Poté vešli do banky a začali jí tunelovat.
V bance…………….
MEIBACH: „ Tak prosím ukažte, co ve vás je nebo…………..“
KATRINA: „ No dobře.“
Katrina se podívala do modrých desek, kde měla tajné kódy všech bank naspala kódy a Meibach a Krüger měli peníze z banky na svým účtu. Poté i s Katrinou odjeli na tajné místo.
U Hartmuta……………. Hartmut si už dělá strach o Katrinu. Najednou se ozve zvonek u dveří. Hartmut hned letí ke dveřím, že to Katrina a že si zapomněla klíče od bytu. Ale za dveřmi stojí Semir.
HARTMUT: „ Ahoj Semire, co ty tady??“
SEMIR: „ Ahoj Hartmute, přišel jsem ti něco říci……“
HARTMUT: „ Tak pojď dál.“
SEMIR: „ Díky.“
Semir a Hartmut odešli společně do obýváku, kde se posadili na gauč.
HARTMUT: „ CO se stalo??“
SEMIR: „ Jde o Katrinu…….“
HARTMUT: „ Co se Katrině stalo???? Že není mrtvá??“
SEMIR: „ Ne, není…….“
HARTMUT: „ Tak, co?“
SEMIR: „ Katrinu někdo unesl.“
HARTMUT: „ Co??A kdo??“
SEMIR: „ Jeden bývalí zaměstnanec z její práce. Chce s Katrinou vytunelovat nějakou banku v Kolíně. Vzal jsi jí kvůli tajným kódům firmy.“
HARTMUT: „ A, už jste něco zjistili……..jak je Katrině?“
SEMIR: „ Vyděrač se ohledně Katriny vůbec neozval.“
HARTMUT: „ Pane, bože……“
SEMIR: „ Neboj se. Katrinu najdeme živou.“
HARTMUT: „ Já se nebojím. Aby už nebyla………..“
SEMIR: „ Na takový konec vůbec nemysli. Ty a Katrina vždy myslíte na to nejhorší.“
HARTMUT: „ Že my pak dáš vědět, jak se situace vyvíjí??“
SEMIR: „ Hartmute, neboj se. Hned ti dám vědět…….“
Druhý den na služebně………………. Tom se Semirem sedí ve své kanceláři a příjde k nim Andrea.
ANDREA: „ Mám pro vás něco.“
SEMIR: „ A, co to je??“
ANDREA: „ Před chvilkou mi volal ředitel König firmy AMCOBEX, že mu volal vyděrač. A je tam něco pro tebe, Semire.“
SEMIR: „ Pro mě??“
ANDREA: „ Ano. Prý se to týká Katriny.“
Semir a Tom se vstali a odjíždějí za ředitelem Königem.
Ve firmě………………. Ředitel König jim přehrál pásku. Na pásce stojí: „Moc vám děkuji za vaše penízky. Moc mě potěšili a mého společníka taky. Ale ještě tu máme jeden takový problémek. Máme tu rukojmí Katrinu Gerkhanovou. Katrinu vyměním za dalších 10 mil euro a ty peníze mi přinese její bratr Semir Gerkhan. Upřesnění dodávky peněz řeknu rovnou Gerkhanovi.“
KÖNIG: „ Vůbec nevím jestli mi banka opět vydá tolik peněz.“
TOM: „ To se nějak vysvětlí.“
SEMIR: „ Ještě by nám mohla pomoct šéfka.“
TOM: „ Nevíte o jakou banku by mohl mít Meibach zájem??“
KÖNIG: „ Napadají mě dvě banky – Kolínská banka v centru města a ještě banka GENERALLI.“
SEMIR: „ My odjedeme na služebnu, kdyby se něco stalo tak nám dejte vědět.“
KÖNIG: „ Ale ano, že vám dám vědět.“
Na služebně……………….
ŠÉFOVÁ: „ Tak, co se zase děje??“
TOM: „ Ozval se Meibach, že chce dalších 10 mil. euro, a ty peníze, aby mu přinesl Semir.“
SEMIR: „ Ale König neví, jestli mu banka opět vydá tolik peněz.“
ŠÉFOVÁ: „ Ale s tím to jsme vůbec nepočítali. Pokusím se zeptat policejního prezidenta, co chce dělat.“
Do kanceláře přijde Andrea.
ANDREA: „ Právě jsem dostala zprávu……..“
TOM: „ A jakou?“
ANDREA: „ Ozvala se Kolínská banka v centru města, že jak jsi má prázdný sejf.“
ŠÉFOVÁ: „ Meibach a vaše sestra.“
ANDREA: „ Ty peníze se sejfu přišli na konta – Felix Meibach a Hanz Krüger.“
ŠÉFOVÁ: „ Řekl vám König jakou další banku chce Meibach vytunelovat??“
TOM: „ König mluvil o bance GENERALLI.“
ŠÉFOVÁ: „ Andreo, pokuste se spojit s ředitel té banky a nějak mu to vysvětlete, co se děje.“
SEMIR: „ A, co ty peníze??“

ŠÉFOVÁ: „ Ty zařídím já.“
Semir, Tom a Andrea odešli z kanceláře. Tom a Semir šli do svoji kanceláře.
SEMIR: „ Včera jsem byl u Hartmuta a co když ty peníze nevyjdou?"
TOM: „ A co ti říkal Semire, nebo ty peníze vyjdou věř mi!“
SEMIR: „ Má strach aby Katrina nebyla..............“
TOM: „ Na to ted´nikdo z nás nesmí myslet........“
SEMIR: „ Já vím ale taky se toho bojím žádný zprávy o tom jestli je katrina na živu nemáme.“
TOM: „ To je pravda ale ona je v pořádku věř mi!“
SEMIR: „ Já ti věřím, Tome! A děkuju ti!“
TOM: „ Nemáš za co děkovat.“
V tom přijde šéfová s moc dobrou zprávou, že sehnala těch 10. mil eur .
ŠÉFOVÁ: „ Semire, Tome, mám pro vás moc dobrou zprávu.“
TOM, SEMIR: „Šéfová a jakou?“
ŠÉFOVÁ: „ Moje banka mi ty peníze půjčí.“
SEMIR: „ Šéfová, vy jste poklad děkuju vám strašně moc!“
ŠÉFOVÁ: „ Nemáte za co a už se vám ohlásil ten Meibach, kde má ta výměna dojit?“
SEMIR: „ Ještě ne.“
Do kanceláře míří smutný Hartmut………….
ŠÉFOVÁ: „ Máme návštěvu.“
TOM SEMIR: „Jakou??“
Tom se Semirem se koukli z kanceláře a už věděli, kam šéfka míří! Šéfka odejde do své kanceláře.
TOM: „ Ale. Kdo pak to nám přišel.“
SEMIR: „ Co potřebuješ?“
HARTMUT: „ Jenom chci vědět jak jste daleko??“
SEMIR: „ Vyděrač se nám ozval a chce další peníze, ale o Katrině vůbec nemluvil, ale……“
HARTMUT: „ Jaký ale??“
TOM: „ Vyděrač chce, aby Semir mu předal ty peníze.“
HARTMUT: „ Asi bude blbej nápad, abych mohl jet s vámi………..“
Semir s Tomem nevědí, co mají říci Hartmutovi…………… a tak usilovně přemýšlí.
TOM: „ Ne, že by jsme tě nechtěli vzít, ale…….“
SEMIR: „ On chce mluvit jenom se mnou.“
HARTMUT: „ Prosíííííííííím. Budu vás poslouchat na slovo jako váš…..“
TOM: „ Když tak hezky prosí.“
SEMIR: „ Tak to s ní zkusíme??“
TOM: „ Když budeš nás poslouchat………“
SEMIR: „ Tak mi tě vezmeme sebou.“
HARTMUT: „ Tak to je super. Děkuji vám a to moc.“
U Semira v kanceláři……………….
Semir volá celý nadšený ředitelovi firmy.
SEMIR: „ Dobrý den pane řiditeli, máme ty peníze jak chce ten Mailech za Katrinu.“
KÖNIG: „ Tak to je super. Takže ve 3 u mě??“
SEMIR: „ No jasně jo a ještě něco.“
KÖNIG: „ A co?“
SEMIR: „ Přijede náš technik jestli vám to nevadí?“
KÖNIG: „ Ne, proč by mělo??“
SEMIR: „ Takže ve tři u vás zatím se mějte naschle.“
KÖNIG: „ Tak zatím naschle.“
Semir, Hartmut a Tom jsou na odchodu za Königem říct mu tu novinku. Semirovi zvoní mobil. A je to Felix Meibach.
SEMIR: „ Gerkhan,……….“
KATRINA: „ Ahoj bráško,……..
SEMIR: „ Ahoj Katrino, není ti něco??“
KATRINA: „ Ni mi není…..“
SEMIR: „ A…….“
Meibach Katrině vytrhl mobil z ruky.
MEIBACH: „ Vaší sestře se vede velice dobře…..“
SEMIR: „ Doufám,……“
MEIBACH: „ Nebojte se je tu jako v bavlnce.“
SEMIR: „ Kdy a kde chcete ty peníze??“
MEIBACH: „ Za hodinku ve starém baráku na okraji Kolína-Essen..“
SEMIR: „ Dobře….“
MEIBACH: „ Ale bez vašich kamarádíčků.“
SEMIR: „ Dobře..“
Meibach zavěsil mobil.
HARTMUT: „ Co se děje??“
SEMIR: „ Za hodinku mám být i s penězi ve starém baráku na okraji Kolína-Essen.“
TOM: „ A, co Katrina??“
SEMIR: „ Nic jí není.“
Zachránci Katriny vyrazili na určené místo předání schůzky, ale než odjeli tak to řekli šéfce, aby raději byli poblíž kolegové v uniformě.
Na tajném místě……………. Meibach a Krüger jenom čekají až přijede Karinin bratr Semir s penězi. Vyhlížejí Semira pořád z okna. Katrina sedí nad notebookem a brouzdá po internetu a opět tuneluje banku GENERALLI. Občas Katrinu zkontroluje Krüger.
Stříbrné BMW se pomalu blíží ke starému baráku. Tom s Hartmutem vystoupili, aby Meibach měl pocit, že Semir tu je sám. Tom a Hartmut jdou v lese ke starému baráku.
Když stříbrné BMW zastavilo před domem, Semir vystoupil z BMW, vyndal stříbrný kufřík s 10. mil. euro. Meibach šel za Semirem, aby ho pozval dál za Katrinou.
V obýváku sedí Katrina se strachem, že bude zabita. Meibach a Semir přišli do obýváku, kde je Katrina a Krüger.
SEMIR: „ Katrino, jsi v pořádku??“
KATRINA: „ Ano…..“
MEIBACH: „ Máš peníze????“
SEMIR: „ Ano.“
Semir položil stříbrný kufr na stůl vedle notebooku. Otevřel ho. Meibach přišel a prsty přejel po penězích.
SEMIR: „ Pustíte moji sestru??“
MEIBACH: „ NO jistě.“
Tom a Hartmut jsou u domku. Hledají si nějaký vchod do baráku. Do baráku vlezli malý okýnkem u lesa. Po domě chodí jako myšky. Hartmut se drží po boku Toma a jak slíbil, že bude poslouchat jejich rozkazy.
Semir tak trochu sleduje okolí. Všiml si dvou stínů v protější místnosti. Katrina si všimla na Semirově výrazu v obličeji, že tu poblíž je posila.
Krüger se šel podívat do vedlejší místnosti. Ale nečekal, že na něho čeká Tom za dveřmi, kde Tom Krügera uhodí do zátylku a Krüger padá na zem jako shnilá švestka. Hartmut jenom uskakuje na stranu, aby mu Krüger neskončil na noze. Meibach si tak rozhlédne po obýváku a oči mu také uvidí stíny dvou postav ve vedlejší místnosti. Semir se připravuje na akci – vytahuje si služební zbraň a potichu jí nabíjí a Katrina tuší, že se tu bude lítat olovo a to přímo nad její hlavou. Meibach pomalu také šahá po zbrani a nabíjí. A střílí po Tomovi, Hartmut si zacpává uši a schovává se. Tom také střílí a Semir se přidává a schovává se ke Katrině gauč. Katrina si zacpává uši kvůli hluk ze střelby. Meibach utíká pryč z domku, nasedá do svého auta.
SEMIR: „ Katrino, jsi v pořádku??“
KATRINA: „ Nic mi není.“
Tom a Semir běží za Meibachem, nasedají do BMW a vyrážejí na dálnici. Když byl v domě klid tak Katrina vstala z gauče a rozhlížela se po obýváku, po chvilce ke Katrině přišel Hartmut. Katrina se lekla, když Hartmut na Katrinu promluvil.
HARTMUT: „ Není ti něco??“
KATRINA: „ Fuj!!! To jsem ale lekla. Nic mi není. A kde ses tu vlastně vzal??“
HARTMUT: „ Tom a Semir mi to dovolili…..“
KATRINA: „ Ale v tom bylo velké přemlouvání, viď?“
HARTMUT: „ Dá se to říct, že ano.“
KATRINA: „ Ale jsem ráda, že ty jsi tu se mnou. Nebudu se tu nudit sama.“
HARTMUT: „ To já taky. Víš jaký jsem měl o tebe strach, když jsi nepřišla domů.“
KATRINA: „ Umím si to hravě představit."
Katrina a Hartmut si dali velký polibek. Pak Hartmut se šel podívat na Krügera jestli se náhodou nevzpamatoval z té pěkné rány. Ale stále leží na zemi jako shnilá švestka. Hartmut raději Krügera připoutal k topení lanem, aby nezdrhl.
Stříbrné BMW je v patách Meibachu. Kličkují mezi auty na rušné dálnici. Jak tak Meibach předjížděl auta na dálnici najednou Meibachovo auto najíždí na starou pneumatiku od kamionu. Meibachovo auto vjelo do vzduchu a pár krát se ve vzduchu otočilo, dopadlo čumákem na dálnici a přepadlo na zadek auta, a znova na čumák a na zadek, na čumák a pak skončilo na střeše. Stříbrné BMW zastavilo poblíž havarovaného Meibachova auto. Tom a Semir šli napomoct Meibachovi, pomohli Meibachovi z auta, zatkli Meibacha a kolegové ho rovnou vzali a odvezli na služebnu.
Stříbrné BMW se vrátilo pro Katrinu a Hartmuta. Mezitím tu byli kolegové ze služebny a Krügera odvezli na služebnu.
SEMIR: „ Katrino, já jsem tak rád, že se ti nic nestalo.“
KATRINA: „ Já tě taky strašně moc ráda vidím bráško můj milovaný……“
SEMIR: „ My vás odvezeme domů.“
HARTMUT, KATRINA: „ Děkujeme.“
TOM, SEMIR: „ Není zač.“
Tom a Semir odvezli Hartmuta domů. Před barákem se s nima rozloučily.
U Hartmuta a Katriny doma………….
HARTMUT: „ Zlatíčko, moje já jsem tak moc rád, že jsi doma a jsem moc rád, že se ti nic nestalo.“
KATRINA: „ Já jsem tu taky moc ráda a jsem ráda, že už jsem s tebou a, že s mi už nic nemůže stát .“
Hartmut obejme Katrinu a dávají jeden polibek za druhým Hartmut je moc rád, že je Katrina v pořádku a, že se ji nic nestalo. Pote si jdou oba lehnout.
Druhý den ráno………….
Hartmut připraví Katrině snídani až do postele. Hartmut přijde do ložnice kde si Katrina ještě v teploučku spí. Hartmut jí něžně políbí.
KATRINA: „ Hartmute, stalo se snad něco? Já jsem se úplně lekla.“
HARTMUT: „ Miláčku, nic se nestalo přinesl jsem ti snídani.“
KATRINA: „ Děkuju to je od tebe moc milí mám tě moc ráda.“
HARTMUT: „Já tě moc miluju
Poté Katrina se nasnídala a obleče se a že půjde do práce.
HARTMUT: „ Katrino, já tě odvezu.“
KATRINA: „ To budeš moc hodný děkuju.“
HARTMUT: „ Já moc rád.“
Poté nasedli do auta a jeli do práce
Před Firmou………….
KATRINA: „ Hartmute, já tam nechci.“
HARTMUT: „ Katrino, už se nic takovýho nestane já vím,že tedˇ máš z toho všeho strach, ale uvidíš, že časem se to zlepší.“
KATRINA: „ Já vím ale přesto se moc bojím nechtěl bys tam jit se mnou prosím?“
HARTMUT: „ Tak dobře, ale jenom na chvilku.“
KATRINA: „ Děkuji ti ... Mám tě moc ráda.“
Oba dva se něžně políbili a šli do kanceláře
U Řiditele………….
Katrina a Hartmut šly za řiditelem firmy a Katrina zaklepala za dveře.
KÖNIG: Dále
Do věří vejde Katrina a Hartmut.
KATRINA: „ Dobrý den, pane řiditeli.“
KÖNIG: Katrino, tak vás tu vítám. A zrovna vám položím jednu otázku.“
KATRINA: „ A jakou??“
KÖNIG: Potom, co se vše stalo zůstane u nás dál??“
KATRINA: „ Ano zůstanu. I když se mi zrovna do toho moc nechce, ale zůstanu a moc ráda.“
KÖNIG: Tak to jsem moc rád a děkuju moc, že zůstanete.“
KATRINA: „ To jo.“
Poté odejde Katrina vyprovodit Hartmuta k autu, kde si dají velký polibek.

Konec!!!!!
Autorky: Katrina a Tina 11

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Vydírání
veruneecka


Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
pěkná povideška
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Vydírání
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To snad ne!

Máme tu druhou autorku (po Andy), která si komentuje a CHVÁLÍ své vlastní povídky!
Veruneckaaaa je samozřejmě katrina.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vydírání
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma