AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 004 - Kobra11 aneb Tomův velký den
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Tato povídečka navazuje na předchozí povídku - VELKÁ, TAJNÁ A ODHALENÁ LÁSKA. Ikdyž někdo si nečetl předchozí povídku tak mu to asi dojde, co se mezi Tinou a Tomem stalo, ale doporučuji si přečíst.

TOM: "Semire , je už všechno v pořádku??"
SEMIR: "Ale pak by ne, jenom si ještě uprav tohoto motýlka, máš ho blbě uvázaného."
TOM: "Ježiš marja Semire, já vim, je ostuda, tak neuvázal bys mi ho ty??"
SEMIR: "Tak ukaž…… ono se to žení a ani si to neumí uvázat motýla. Tak hotovo…… ale jinak ti to sekne, kámo."
TOM: "Jakýpak docela, to když ses ženil ty, tak jsem ti musel pochválit i tkaničky na botách, ale když se žením já to „PAN“ Semir se uráčí říct jenom: "DOCELA TI TO SEKNE!"
SEMIR: "Tak promiň Tome, seš prostě ženich jak VYTRŽENEJ Z ČÍTANKY, no..."
TOM: "Že to aspoň uznáš. Ty posliš Semire, myslíš, že se budu TINĚ líbit??"
SEMIR: "Jak jako líbit?? Vy jste spolu 2 roky a teprve ve váš svatební den se mě zeptá jestli se jí bude líbit? Nezdá se ti, že mě ptáš trochu pozdě? A navíc to přeci musíš vědět sám a vůbec myslíš si, že by se tě Tina vzala, kdyby ses jí nelíbil?? A hlavně MILUJE TĚ TOME….."
TOM: "MILUJE MĚ. Zasní se Tom. A já miluju jí NADEVŠECHNO NA SVĚTĚ."
SEMIR: "No vidíš. Tak se seber a jedeme. A ne, aby ses před oltářem ROZBREČEL! Tady máš pro všechny případy kapesník."
TOM: "Ale Semire! Tom vezme kapesník a hodí ho po Semirovi."
SEMIR: "Omlouvám se, PANE ŽENIHU, omlouvám se ……."

Zatím u Tomovi nastávající ženy doma.

TINA: "Jsem hrozně nervózní. Jen aby to dopadlo dobře."
ANDREA: "Co myslíš?? Obřad nebo manželství??"
TINA: "Obojí mám docela takový strach, že Tomovi do naší svatby něco vpadne a bude po všem."
ANDREA: "No, tak by se ta svatba v nejhorším případě odložila, není důvod se strachovat."
TINA: "Odložila …….? A co kdyby se do ní Tomovi potom už nechtělo??"
ANDREA: "NESMYSL! Jak můžeš něco takovýho vyslovit? Tom tě miluje, jseš jeho ŽIVOTNÍ LÁSKA!"
TINA: "Já vím – vždyť on moje taky!"

Svatba se konala 11. 11. 1998 v 11:00 v kostele. Před kostelem jsou všichni přátelé a známí obou novomanželů, samozřejmě že nechybí ani ŠÉFOVÁ, BONRÁT, HOTE a ani jejich dlouholetá kamarádka ANDREA.
Tomovi šel za svědka samozřejmě Semir a Tině šla jako svědka Andrea.
Už přijíždějí ……. Samozřejmě, že Semirově stříbrném BMW, kde na kapotě Semirova auta byla velká a krásná svatební panenka se ženichem, které řídí Semir, vedle něj sedí jeho žena Andrea a za nimi Tom se svou nevěstou.
Tina měla na sobě překrásné svatební šaty. Dlouhé byly až na zem. Šaty měly samé krajky. Až oči přecházeli!
Když vystoupí, všichni kolem poskakují, šéfová a Tom si podávají ruce.

ŠÉFOVÁ: "Tak Tome, konečně do toho taky praštíš, už jsem měla obavy, že nám zůstaneš navždy svobodný."
TOM: "No vidíte, já už jsem také myslel, zůstanu snad do smrti sám a že jediný kdo mě bude obskakovat bude tady Semir, ale naštěstí se to nesplnilo!"
SEMIR: "Hele, co máš proti mýmu obskakování?"

Tak už jsou svojí TOM a TINA KRANICHOVI.
Na hostině…….

SEMIR: "Tina a Tom jsou jako dvě hrdličky, vůbec se mnou Tom nebaví……."
ANDREA: "Na naší svatbě to nebylo jinak. Tak je nech mají se rádi!!"

Když se všichni baví tak se Tina s Tomem na chvíli vytratí a když je Semir začne hledat…..

SEMIR: "Sakra Tome, kde jste byli, hledám vás a vy nikde…….."
TOM: "No, tak už tu máš. No řekne Tom kamenným výrazem."
SEMIR: "Co se děje, seš vykuleném a bílej jako stěna. Stalo snad něco?"
TOM: "TEĎ, TEĎ, TEĎ ……"
Koktá Tom a ukazuje na dveře koupelny, kde s Tinou vedly. Podle jeho reakce asi důležitý rozhovor.
SEMIR: "No co? Tome co, pohádali jste se ??" Tom najednou vyskočí vezme Semira do náruče a vyhodí ho nad sebe.
TOM VYKŘIKNE: "BUDU TÁTA!"

SEMIR: který se vzpamatovává z toho letu nad Tomovou hlavou a řekne: "KECÁŠ!?"
TOM: "NE, NE, NE!! Teď ni to Tina řekla! Já jsem taj šťastnej!"
SEMIR: "Takže jasnovidka NEKECELA?"
TOM: "Jak vidíš tak ne. Všechno se mi splnilo. Jdu to říct ostatním." BUDU TÁTA, BUDU TÁTA, OPAKUJE SI POŘÁD TOM.

SEMIR se zamyslí:
SEMIR: "Tak já za ní asi taky zajdu! I když si tebe ani jako tátu vůbec nedovedu představit, ale Tina bude dobrá matka……říká si pro sebe Semir. Tome počkej dej mi na ní číslo nebo radši rovnou celou adresu!"

Druhý den odjeli Tom s Tinou na svatební cestu na týden do Španělska, kde vymýšleli jméno pro své budoucí miminko.

Konec.

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Kobra11 aneb Tomův velký den
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ach, představa svatebního slaďáku, klasický karamel. Možná to k tomu patří...
Máte s Karinou hodně romantické představy, co Smile koneckonců, není na tom vůbec nic zlého, tak proč ne.

Strašně mě tam dráždí jednak velká písmena u jmen (proč?), druhak miliony otazníků a vykřičníků. Radím, abys jich 99% ubrala, text na mě s nimi působí jako hysterický křik.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Wox se projevila na její kritiky po pravdě a výstižně.... Přidávám se k ní...

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
super jako vždy a ztoho co ti píšou si nedělej nic protože každej máme svůj vlastnís styl jak píše povidky a jestli tam máš o otazním nebo víc to je přece jedno . Jinak moc super Smile

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Milá Katrino,
my ostatní jsme tady od kritizování.....Takže to je náš názor!

Anča=(

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ančo, Karina jen slušně povzbudila kamarádku, určitě respektuje naše komenty Wink však v klidu, na nikoho se neobořila Smile

Osobně si myslím, že není jedno, zda je o otazník víc či méně... ale to je jen můj názor. Pokud někdo píše tak, že to vypadá, že i při vyznání lásky na sebe postavy řvou, je to jeho věc. A možná jen můj dojem Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Dobře.....tak to beru z5......jsem jemně nevyzpytatelná.... někdy.... už jsem v klidu a omlouvám se... Embarassed

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
docela hodně musím souhlasit s Katrinou...každý má svůj styl psaní svým povídek.......a ještě tam budu mít o jeden či pět otazníků, vykčičníků či teček mě to vůbec nevadí.....a abych to měla opravovat to se mi nechce ale navíc na to nemám čas na to opravovat nad bytečné koncovky za větou....Tak sorry za to....když se vám to nelíbí tak si moje povídky vůbec nečtěte a je to.....ale přece vám to nedá a tu povídku si stejnak přečtete a budu to zase to samé o čem se tu bavíme......a nechce se mi tu omýlat jedno a to samé

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Už radši mlčím..... Nebo nakonec budu(jako vždy) já ta špatná.... A ještě jednou se omlouvám...Nemám poslední dobou dobrou náladu a vytočí mě každá maličkost...

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Milá Tino11, dala jsi své povídky na veřejnou internetovou stránku, kde se povídky hodnotí prostřednictvím komentářů. Musíš se jednoduše smířit s tím, že ne všechny budou pozitivní Smile

Slušně jsem ti napsala své výhrady Smile můžeš se jimi řídit a také nemusíš, to je na tobě Smile ale toto forum funguje tak, že se může kdokoliv k příběhům vyslovit. Proto jsem napsala, troufám si říci, konstruktivní kritiku. Myslím, že má větší hodnotu, než komentáře ve stylu ,,fakt super. Moc hezký." Smile jsem smířena s tím, že má slova si samozřejmě nikdo k srdci brát nemusí Wink

A pravda je, že pokud budeš dávat povídky v této formě (miliony vykřičníků a otazníků, pravopisné chyby), tak se jim skutečně vyhnu. Jen je mi líto, že náhodný návštěvník PF natrefí možná právě na tyto příběhy a něco si pomyslí o úrovni celého fora... které bohužel tato forma moc nepozvedává Sad

Pokud nepřijímáš kritiku, máš na to právo - doporučuji na to upozornit již v textu před samotnou povídkou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
André-und-semír: je mi to jasný........beru to na vědomí, ale mě taky někdy vezme taková depka, že bych.......a tvoji omluvu přijímám

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
vím, že jsem na veřejné stránce a že každý bude psát svůj názor...........taky se někdy člověk může upsat a ani o tom nemusí vědět.........vždy se budu pokoušet nějak ty koncovky u vět nějak ubrat pokus mi to dovolí čas......

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Opravdu to HNED vypadá daleko, daleko lépe, věř mi Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
už jsem to opravila.......Smile tak doufám, že na to příště nezapomenu Wink

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Povídka č. 004 - Kobra11 aneb Tomův velký den
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma