AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
P1) Ingo a Frank
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
P1) Ingo a Frank

Ingo a Frank | Semir a Frank

Právě se vám naskýtá možnost přečíst si první předdíl. Dozvíte se v něm, proč už tu Ingo není. Za ním bude následovat druhý předdíl, příchod Semira.

“Kobra 1 volá centrálu,” zařval do vysílačky Ingo.”Pronásledují mě čtyři vozy! Začínají střílet!” “Kobra 2 volá Kobru 1, Ingo, kde jsi,” zeptal se do vysílačky Frank. “Jsem u Stehsfeldu, na okresní silnici, jedu směrem na Kolín,”řve do vysílačky vystrašený Ingo. Dál už ho Frank neslyšel.

Když Frank přijel na silnici blízko Stehsfeldu, našel těžce zraněného Inga v autě v příkopu. “Cobra 2 volá centrálu, potřebujeme záchranku na okresní silnici nedaleko Stehsfeldu. Ale rychle!”

Zatímco Inga převáželi do nemocnice, Frank si v duchu nadával. “ Proč jsem ho tam nechal jet sám. Pitomá Maraike, nemůže nám říct, co ví. Radši se nechá vydírat. No to je úžasný, Ingo je teď v záchrance, je skoro na umření a jen kvůli mě a Maraike. “

Ukázalo se, že Frank si nadával oprávněně.Ingo zemřel při převozu.

Frank ze sebe dokázal vydat jen výkřik : “Nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!”

Download povídky - http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/68794/IngoaFrank.zip_11.8KB.html
Povídka je v souboru pro Microsoft Word (.doc) i pro Open Office (.odt)

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Huááááááááááááá....
Umím si živě představit, jak náš milý blonďatý Ingo řve.... Smile
No tak, no tak, Franku, Chce to klíííííd.....Nenadávej hned na svou lásku.... Embarassed Rolling Eyes
Ale nadával jsi oprávněně, můj milý.... opravdu Inga už neuslyšíš, jak řve Laughing Laughing

Nádhera... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Anča: Ts, zasloužila by si to, trubka... jedna ze ženských, kterou v Kobře absolutně nesnáším XD Kvůli ní Ingo zemřel a já tam být, tak jí to denodenně předkládám na talérce Cool

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Osobně bych, co si pamatuji, dala větší vinu Frankovi, než Maraike Smile sice udělala chybu, ale chápu ji Very Happy a Franka jsem v tom díle totálně nesnášela, kulku měl dostat on - a dvě. Jednu dolů, druhou někam doprostřed.

Eron: zajímavý nápad, ve svém stylu psát odvysílané díly Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Dost starý nápad, už sem dlouho nechodím, ale jsem rád, že si někdo všiml. Díky za komenty...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Eron:
No...to víš....já v noci psala....a chtěla si taky něco přečíst....Tak jsem se vrhla na Tvé povídky, které se mi vždycky líbili.... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
to jsem rád, doufám, že na ně najdu ještě nějaký čas, teď se mi do nich nechce...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
P1) Ingo a Frank
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma