AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Perníková chaloupka aneb sen všech feťáků
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Asi to o mně nevíte, ale jsem "ujetá" na drogové problematice! Very Happy Ne že bych fetovala či zkoušela účinnost omamných látek, to vůbec! Rolling Eyes Wink Mad Evil or Very Mad Právě naopak! Nedotkla bych se ani trávy, natož něčeho tvrdšího, avšak myslím, že "hrát" si s drogama je naopak poučné! Tím hrát jsem neměla na mysli vzít si koks a dělat s ním zasněžené Vánoce! Já jsem si s nima pohrála třeba tady, v této nechci říct povídce, ale spíše pohádce! Napadlo mě to jednoho horkého srpnového dne před třemi lety! Vzheldem k tomu, žte bylo teplo, měla jsem už asi taky dost! Very Happy Wink Rolling Eyes Je to parodie, cover verze na Perníkovou chaloupku, a jak jistě název prozrazuje, půjde tu o "perník", tedy pervitin! Smile Wink Samozřejmě ani tady nechybí Jeníček a Mařenka, a tak se pohodlně posaďte a zapomeňte na to, že byste snad chtěli šťastný konec! Very Happy

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA ANEB SEN VŠECH FEŤÁKŮ

Byl jednou jeden nezaměstnaný feťák a byl tak chudý, že neměl co dát dětem píchnout. Když si Jenda a Mařka Herákovi mysleli, že na absťák zemřou, vzal je s sebou do lesa a nechal je tam.
Mladí feťáci byli tak zoufalí, že šli, kam je absťák vedl, bloudili a nemohli najít cestu domů. Až najednou uviděli neobyčejnou chaloupku postavenou celou z perníku a koksu. Již se rozednilo a zvědavé děti šly ke stavení blíž a blíž.
Začaly perníček fetovat a pochutnávaly si na každém šňupu. Náhle se strašně polekaly. Ve dveřích stála ošklivá baba, nejspíš vařička, a ustrašeným hlasem řekla:
„Ne, nezatýkejte mě. To není moje zboží.“
Děti jí vysvětlily, že mají absťák a už dva dny neměly co do žíly píchnout a co do nosu šňupnout. Vařička je tedy pozvala dál.
Jakmile děti překročily práh, vařička rychle popadla Jendu a zavřela ho do klece. Chtěla ho upéct a sníst, až bude čas oběda. Nejen, že byla těžce navyklá feťačka, ale také kanibalka.
Potom přikázala Mařce, aby přiložila koks do pece.
„Budu dělat dávku pro ruské zákazníky a potom sežeru Jendu.“
Ta stařena to myslela přeci jenom vážně, ale Mařka neztratila hlavu a řekla líbezným hlasem:
„Mám takovou stíhu, že nevím, jak to udělat.“
„To se dělá takto.“ vysvětlila jí to netrpělivě baba a stoupla si na stoličku, aby do pece lépe dosáhla. Mařka sebrala všechny svoje síly a hodila vařičku do plamenů. Pak honem utíkala osvobodit Jendu, který se přefetoval perníkem a z jeho žíly vytékal pramínek krve.
Jenda s Mařkou utíkali z posledních sil rychle ven a vzali s sebou od ježibaby z trezoru miliony od ruských zákazníků, kteří platili předem. Nezapomněli si také vzít fet pro maminku a tatínka, aby už nikdy netrpěli absťákem. Snadno našli cestičku domů, ale jejich celá rodina byla zanedlouho zadržena pro držení velkého množství perníku a koksu.

Konečník! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Perníková chaloupka aneb sen všech feťáků
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
A s Cobrou 11 to má společného co...? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Doporučuji Ti dát to na your stories.. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, je pravda, že s Kobrou to společného nic nemá! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Ale doufala jsem, že to tu nebude vadit! Sad Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
Jo, je pravda, že s Kobrou to společného nic nemá! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Ale doufala jsem, že to tu nebude vadit! Sad Wink



Vadit?Ani náhodou,je to fakticky super!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jessie: U takových těch neurčitých pocitovek to nevadí, ale tohle už je fakt docela mimo, ale jak říkala Wox, klidně můžeš rozšířit naše řady na Your-Stories. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ujetá povídka -> je super

Asi to o mně nevíte, ale jsem "ujetá" na drogové problematice! Very Happy Ne že bych fetovala či zkoušela účinnost omamných látek, to vůbec! Rolling Eyes Wink Mad Evil or Very Mad Právě naopak! Nedotkla bych se ani trávy, natož něčeho tvrdšího, avšak myslím, že "hrát" si s drogama je naopak poučné! Tím hrát jsem neměla na mysli vzít si koks a dělat s ním zasněžené Vánoce! Já jsem si s nima pohrála třeba tady, v této nechci říct povídce, ale spíše pohádce! Napadlo mě to jednoho horkého srpnového dne před třemi lety! Vzheldem k tomu, žte bylo teplo, měla jsem už asi taky dost! Very Happy Wink Rolling Eyes Je to parodie, cover verze na Perníkovou chaloupku, a jak jistě název prozrazuje, půjde tu o "perník", tedy pervitin! Smile Wink Samozřejmě ani tady nechybí Jeníček a Mařenka, a tak se pohodlně posaďte a zapomeňte na to, že byste snad chtěli šťastný konec! Very Happy


Dostalo mě už tohle Laughing Laughing Laughing Laughing

Jenda s Mařkou utíkali z posledních sil rychle ven a vzali s sebou od ježibaby z trezoru miliony od ruských zákazníků, kteří platili předem. Nezapomněli si také vzít fet pro maminku a tatínka, aby už nikdy netrpěli absťákem.


Very HappyVery Happy

„Mám takovou stíhu, že nevím, jak to udělat.“


Ta babka je stejně blbá, jako můj "SPZ-man" Very HappyVery Happy

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Děkuji, erone, za koment k tomuto off-topicu! Chystala jsem se ho smazat, ale nějak jsem na tento spam zapomněla! Embarassed Embarassed Embarassed

No, baba je snad inteligentnější jak tvůj SPZetkář! Very Happy Very Happy To byl fakt master! Laughing Laughing Laughing Laughing Nelze zapomenout!

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Je to zajímavéééé......sice off-topic ale nevadí.....moc pěkný....
Já jsem zase ujetá na antidepresivní tématice.....občas Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Perníková chaloupka aneb sen všech feťáků
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma