AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Semir a já - Fí



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tak i já přidávám svůj drobek, ačkoli předchozím dvěma se asi nevyrovná...Fí


„Upřímnou soustrast? To mám tak strašné jméno?“ zděsil se s úsměvem.
„To mne ani nenapadlo, co by na něm mělo být strašlivého?“ opáčila zaujatě.
„A co na mně je k upřímné soustrasti?“
„Proč tě napadlo zrovna jméno?“
„Protože si povídáme sotva pět minut a nenapadá mne nic strašnějšího, co bych ti o sobě stihl prozradit, krom toho, už toho nějak moc víš.“ usmál se.
„Ty jsi Semir Gerkchan, dokonalý a nezničitelný komisař. Kdybys zažil jen polovinu z toho, co se o tobě u nás napsalo, musel bys mít životů ne devět ale...devět...na nějaké strašně velké číslo.“
Rozesmáli se oba.
„To vaše fórum mě začíná děsit.“ zavrtěl hlavou
„ A váš ser- promiň, chci říci, tvůj život...vždyť je taky plný adrenalinu...přinejmenším adrenalinu.“
„To si v tom vašem seriálu někdy nezajdu prostě na pivo?“
„Máte u vás seriály?“
„Jasně.“
„A sleduješ nějaké?“
„Občas.“
„A koukal bys na seriál, který by byl o tom, že hlavní hrdina jde prostě na pivo?“
„Aha.“
„Asi už to začínám chápat.“
„Já taky, vy vždycky vidíte jen ty chvíle, kdy jsem ve službě?“
„Asi, většinou tě zastihujeme na dálnici.“
„V nějaké honičce?“
„Nebo když přeskakuješ z auta na auto.“
„To nedělám nic jiného? Nuda.“ ušklíbl se.
„Ještě koukáme, jak se občas pošťuchuješ s parťákem nebo tě seřvává Šéfová. Popřípadě se tě někdo snaží zabít...“
„Samé příjemné věci.“
„A občas to končí tím, že ležíš v nemocnici.“
„Nejmíň celý zabalený do sádry.“
„No...občas...jo.“
„Lepší život si nedovedu představit! Vždyť bych se zbláznil.“
„Pořád lepší, než vyplňovat hlášení, ne?“ blýskly jí v očích hvězdičky.
Znatelně zaváhal, zatvářil se jako užaslé štěně a pak se oba rozesmáli.
„Jo,“ přisvědčil „hlášení jsou strašná, ale už do nich pomalu pronikám...přinejmenším se vždycky najde někdo, kdo mi pomůže.“
„A je tam taky Niels, Tom a Anička?“ vyhrkla najednou.
„Páni, ty jim tykáš!“ zasmál se „Ano, jsou.“
„A opravdu je Niels vždy tak nešťastný, když mu obstaráte nové vraky? A pořád tak nadšený z každé informace?“
„Jasně, zažraný do věcí, kterým normální smrtelníci nerozumí. Ale s těmi vraky bych to nepřeháněl, občas mu tam dovezeme...“
„Něco, co by se dalo aspoň rozprodat na náhradní díly.“
„Televize kazí mládež.“ odfrkl si a odhalil bílý chrup. „On z těch aut zoufalý je. Není lehké je všechny projít a napsat zprávu, zvlášť při jeho pečlivosti. Sice je nebouráme každý týden, ale i tak většinou stihnem přivézt další, než se vypořádá s jedním.“
„No jo, taky umíte rozbíjet efektivně.“ ušklíbla se a v duchu dodala, i efektně.
„Vážně?“ protáhl.
„Jendou to byly desítky aut.“
Ale to bylo jednou.“ bránil se „Jezdím třeba měsíc jedním autem.“
„Což je tvůj osobní rekord.“
„Já po tobě něco...“ napřáhl výhrůžně ruku, jako by po ní chtěl něco hodit.
„Kdyby bylo co.“ ušklíbla se.
„Pěkně nepraktickej svět.“ povzdechl si. “Jo, jak jsem se sem vůbec dostal?“
„Já nevím, přála jsem si tě tu.“ pokrčila rameny.
„Přála jsi si jen tak?“
„Máme takovou akci, povídku na téma Semir a já. Tak jsem si tě tu prostě přála, asi pro inspiraci. Možná se mi zdáš. Jestli jo, neplánuji se probudit.“
„Inspirace...to píšete o místech jako je tohle?“ rozhlédl se okolo.
„Ne, většinou ne, já vlastně žádnou takovou ještě nenapsala. Ale někdo je píše.“
„Možná bych si to rád přečetl.“ usmál se.
„Ale nejdřív tě musím upozornit, že věci zde prezentované bys neměl zkoušet sám doma.“ mrkla na něj, než mu přisunula papírek s webovou adresou, aniž by ji napadlo, že ze svého světa se tam možná ani nedostane.
„Hele, když je můžeš číst ty...“
„Jasně, třeba jako tu, kde jsi se setkal s...“
Řekla mu o pár povídkách, jež jí zrovna vytanuly na mysl a Tureček nestačil valit oči, co všechno prožil.
„Děláš i něco jiného, než že čteš?“
„Čtu je ráda, dokonce tipuji, o čem budou, podle názvu.“ usmála se.
„A o čem tipuješ, že bude ta tvoje?“
„To nevím, nějak ji nazvu, až ji napíšu.“
„Hmm,“ zatvářil se lišácky „a o čem by tak ti ostatní tipovali, že bude?“
Zasmála se. „Co já vím, možná o počítačích, Wikipedii, nebo že se tě budu snažit donutit používat Linux, nebo nějakou jinou potrhlou povídku, vážně nevím.“
„Linux?“ mrkl na ni zvědavě.
„Neptej se.“ zasmála se, vrtíc hlavou.
Hodnou chvíli oba dva mlčeli, jen koukali po okolí.
„A to se nikdo z vás nezeptá, jaký jsem doopravdy?“
„No, víš, jednak jsi pro nás seriálová postava, jsi to, co si sami namyslíme. A hlavně, my to hledáme, kdybys věděl, čím vším jsi se v našich povídkách stal, ale zeptat se tě není jednoduché, co myslíš? A...“ zmlkla.
„A?“
„A za třetí...“ začala váhavě „já se s tebou chtěla setkat právě pro to, abych se zeptala.“
„To je milé, ale já ti to neřeknu.“
Napřímila se tak prudce, že málem spadla. Pohotově ji chytil za ruku a usmál se na ni.
„Neřekneš?“ hlesla pomalu a tiše. „Jakto že ne. Když se mi podařilo s tebou mluvit, sám sis přece přál, abychom se zajímali-“
„Ano, ale...když ty máš tak nadšený úsměv, když mluvíš o těch mnoha dobrodružstvích, co nikdy nezažiju. Stopl bych to a...to teď nechci.“
„Jsem do toho fóra nadšená.“ řekla jaksi omluvně. „Nechtěla bych to stopnout, jen vědět:“
Zavrtěl hlavou, již pevně rozhodnutý a pak se usmál a řekl starou pravdu, která se sem hodila, jako nikam jinam: „Kdo se moc ptá, moc se dozví.“
Pomyslela si, že se teda bude muset bez odpovědi, na níž chtěla povídku založit, nějak obejít, ale to přeci neznamenalo zahodit šanci k tak úžasnému rozhovoru:
„A budu se moc ptát, když chci vědět, zda se ti tu líbí?“
„Ne.“ zavrtěl hlavou a jí smutně poklesla ramena. „Ne, nebudeš, líbí se mi tu.“
„Tady v našem světě, nebo přímo tady?“
„Ve vašem světě asi, ale tady určitě.“ usmál se.
Spokojeně se natáhla na záda a nechala sluníčko, aby jí hřálo na zavřená víčka.
„A co jste s Tomem dělali včera, to mi povíš?“
„S jakým Tomem?“ užasl hlas, který vůbec nepatřil Semirovi. Nadskočila, že ten den už podruhé málem spadla ze skály.
„No tak dráčku, ty už se zas pokoušíš spáchat sebevraždu?“ zachytil ji její přítel. „Myslel jsem, že si čteš, a ty tu mezitím myslíš na nějakého Toma.“ dobíral si ji.
Přitáhla si batoh s notebookem a opřela se o přítele zády, aby si zas vychutnala pohled na všemi barvičkami podzimu zbarvené údolí, jež se pod ní svažovalo, na ptáčka, který tu pořád poletoval tam a zpátky, i na veverku, která poskakovala na větvi.
„Jak víš, že jsem o Tomovi nečetla.“
„A pak se ti o něm i zdálo...mám konkurenci, jo?“
„Jo, silnou.“ nedala se. „Raději mi ukaž, co jsi vytvořil.“
Prohlédla si 3D obraz krajiny a oproti té skutečné, se sluníčkem a skotačícím větříkem...a na nějakou chvíli i se Semirem...se jí ten model zdál nedokonalý, přesto jej pochválila a pak si hodili batoh na záda, aby mohli pohodlně sešplhat ze skály a vydat se cestičkou domů.

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
to bylo vážně skvělí Very Happy

Vážně dobrý nápad Very Happy

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Fíííííííííííííííííííííhahaha, to je rozkošné! Skutečný pacička se diví, co dělá neskutečný Pacička/Pacičkové v našich povídkách! Very Happy Úžasný námět s jak jinak než skvělou, čtivou firmou (jak již sama značka Fí zaručovala předem)!
Skvělé bylo, jak se divil, že ho nevidíme v normálních situacích Laughing Laughing Laughing A kousíček o Niečkovi jsem přelétla očima asi 10x Embarassed Embarassed
Tleskám, je to výtečné! Very Happy

A prý že se nevyrovná.. mou předčil! Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Fíkulenko, já tě... !!!
Tohle je tak milé, vyňuňané... Wow! Smile
Krásný nápad, povídka, která mě přinutila zpomalit ve čtení a plně se oddávat jejím řádkům. Embarassed
Líbilo se mi to, děkuji za ni! Smile
BTW. Chju, jaký by tedy byl normální, obyčejný Tureček? Smile

Všelčo, ty jsi kecka. Laughing Tvá povídka je také tak úžasná! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Děkuji, Deno Smile.

    Všelísku, ty dokážeš tak potěšit, jsem ráda, že se ti kousek o Nieovi líbíl, mne zas opravdu děsně chytla tvá povídka.

    Káji, i tobě díky, jenomže, já nevím, on mi to nechtěl říct, víš? Embarassed Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Kájka: Díky Laughing ale stejně jsou ty vaše lepší už jen proto, že jsou vaše! Laughing Laughing

Fíček: Líbil? Uchvátil mne! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
tak tady u této povídky jsem se zasmála, živě
jsem si představovala jak ten rozhovor probíhá... Very Happy

„Asi, většinou tě zastihujeme na dálnici.“
„V nějaké honičce?“
„Nebo když přeskakuješ z auta na auto.“
„To nedělám nic jiného? Nuda.“ ušklíbl se.
- to s tím: přeskakuješ z auta na auto bylo dobře řečeno (napsáno)
.......a podobné věci, které je už zbytečné rozebírat, jelikož stačí, když si to dotyčný přečte a bude
stejně nadšený z té povídky jako já.

Fí velmi povedená povídka pod názvem: Semír a já - Fí

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
První řádky mě zmátly, hahaha, podařená hra se čtenářem Laughing Laughing Laughing

„Upřímnou soustrast? To mám tak strašné jméno?“ zděsil se s úsměvem.
„To mne ani nenapadlo, co by na něm mělo být strašlivého?“ opáčila zaujatě.
„A co na mně je k upřímné soustrasti?“
„Proč tě napadlo zrovna jméno?“
„Protože si povídáme sotva pět minut a nenapadá mne nic strašnějšího, co bych ti o sobě stihl prozradit, krom toho, už toho nějak moc víš.“ usmál se.

Tohle je typický Fíčkoidní humor Laughing Laughing Laughing naprosto typický XD gratuluji ke značce, Fí Very Happy pro pisálka není nic lepšího, než mít rozpoznatelný styl!

Ty jsi Semir Gerkchan, dokonalý a nezničitelný komisař
- *mhouří oči a vrní* ó, to je pravda!

musel bys mít životů ne devět ale...devět...na nějaké strašně velké číslo.“ --- dokonale vtipná a pravdivá hláška, padám do kolen XD geniální XD

Packo, naše forum Tě děsí? XD kruci, tak to mé příběhy by ho zabily XD

„A koukal bys na seriál, který by byl o tom, že hlavní hrdina jde prostě na pivo?“
„Aha.“

Hloupounký Semirek se učí o principech fungování světa TV zábavy XD

„A občas to končí tím, že ležíš v nemocnici.“
„Nejmíň celý zabalený do sádry.“
No...občas...jo.“

Fí, Ty jsi číslo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

„Páni, ty jim tykáš!“ zasmál se „Ano, jsou.“ --- jééé, to je super, jak se podivil nad tím, jak jsi familiární Very Happy stejně si ty hrdiny všichni tak přivlastňujeme XD

Jasně, že je Nie šťastný, když mu přivážejí vraky XD a jestli někdy dostanu řidičák, postarám se mu o doživotní přísun štěstí XD

Ale to bylo jednou.“ bránil se „Jezdím třeba měsíc jedním autem.“
„Což je tvůj osobní rekord.“

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing chudinka! Fíčeno, nebuď na něj zlá! On se... snaží!!! Laughing Laughing Laughing


„Pěkně nepraktickej svět.“ povzdechl si. “Jo, jak jsem se sem vůbec dostal?“
„Já nevím, přála jsem si tě tu.“ pokrčila rameny.

*MÁ OČI VELKÉ JAKO TENISÁKY* takhle to funguje???? Stačí si přát a on příjde! *napůl šílená, běhá v kruzích* koho mám přivolat nejdřív??? Packu? Ilčiho? VÁVRU???? Michela? *šílí* PŘEJI SI!!! PŘEJI SÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Shocked Shocked Shocked Shocked
*těžce hystericky oddechuje*

Možná se mi zdáš. Jestli jo, neplánuji se probudit.“

Fíčenko milá, jakou houbičkou sis tento stav navodila? Já chci takýýýýý!

„Ale nejdřív tě musím upozornit, že věci zde prezentované bys neměl zkoušet sám doma.
Další skvělý vtip!

Řekla mu o pár povídkách, jež jí zrovna vytanuly na mysl a Tureček nestačil valit oči, co všechno prožil.
No není to malá turecká pusinka? *pláče*

„No, víš, jednak jsi pro nás seriálová postava, jsi to, co si sami namyslíme. A hlavně, my to hledáme, kdybys věděl, čím vším jsi se v našich povídkách stal, ale zeptat se tě není jednoduché, co myslíš? A...“ zmlkla.
tohle se mi moc líbí... je to také... k zamyšlení!

Zavrtěl hlavou, již pevně rozhodnutý a pak se usmál a řekl starou pravdu, která se sem hodila, jako nikam jinam: „Kdo se moc ptá, moc se dozví.“
Pacinka byl vždycky filosof, jsem ráda, že jsi drnkla i na tuto strunu, Fí!

„Myslel jsem, že si čteš, a ty tu mezitím myslíš na nějakého Toma.“

celá nemravná Fí XD na Toma si myslí XD

Brát si laptop na výlet? Taký blázen nejsem ani já XD

Fíčku, skvěle napsaná a nápadem VÝTEČNÁ povídka, je opravdu strašně chytrá a já jsem pobavena a potěšena! Very Happy
A... jsem vážně moc ráda, že jsi ho neučila LINUX Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing To by mohla být Fíčkova další povídka, ne, Woxy? Jak se Packa s Tomem učili, jak je tučňák nejlepší... (Všel, ty jsi taky nejlepší! Very Happy )

Fí, tak nějak jsi mi svými ťafečkami připomínala Toma. :heart: Embarassed Taky má v seriálu takové trefné poznámečky. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Sice zaplevelím, ale snad to Fí neva: Káji, to já pšeeeeeeeeeeece fííííííííííííííííííííííííím!

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
    Milá Wox, díky ti moc! za koment tak dlouhý, Fíček jen oči poulí...

    Jsem ráda, že mne poznáte:)). Ale já si tady připadala mnohem více rozpačitá, než vtipná Embarassed

    Z dobrého důvodu jsem z tvých příběhů udělala výběr těch nejméně rizikových, když jsme si povídali:)

    A co jsem mu měla říci? Občas prostě v sádře je 90 procent jeho těla:)

    Já jsem na něj zlá? Ne, to by mne ani nenapadlo, to byla jen...realistická poznámka..konstatování okolností...

    Ne, Wox, bohužel, takhle to nefunguje, víš, kolikrát já si je tu přála? Sama nevím, jak a co se stalo...nefunguje...zmizel mi a znova už to nešlo...Smile
    A bez houbiček to bylo! Very Happy

    smíšek napsal:
    „Myslel jsem, že si čteš, a ty tu mezitím myslíš na nějakého Toma.“
    celá nemravná Fí XD na Toma si myslí XD

    a kdyby věděl, jak často *andělský úsměv*

    Nešli jsme na výlet, on šel do přírody právě kvůli tomu 3D modelu, a já jej doprovázela a neodolala vyhřátému kameni na vršku skály.

    LINUX? Semirka? Ne, Linux je pro vyvolené, jen počkej na povídku Tom a já Wink

    Káji, nepokoušej:DVery Happy

    Všel, my taky fííííme

    fíííí




_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Fíííííííííííííííííííííí(ha)....Klááááása.......To bylo skvělé.... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No jejky, to bylo hezké, takové........mírné,hladivé a jsem potěšena Fí .
jiný rozměr, moc se těším až vypuknou povídky Tom a já máme totiž stejný vkus. Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    André und Semir: děkuji:)

    Tess: I já v jejich brzký rozpuk doufám, hrozně se na to těším a těším se především na tvoji povídku, protože já mám Tomíka tak ráda, že...že se už měsíc snažím vybrat něco a nejsem schopna:DVery Happy.
    Ale děkuji moc Embarassed Embarassed


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Semir a já - Fí
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma