AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dotazy k povídkám
andy


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
Ahojky nemáte někdo povídky od Johanese,chybí totiž ta poslední.Nebo jestli nemáte na něho nějaké spojení.Díky moc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Dotazy k povídkám
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zkus to přes Shercanu, Andy Smile je to přece její bratr... Sher se někdy vyskytuje na diskusním foru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
ja bych mela mit nekde zazalohovany vsechny... muzu ti je poslat na mail, jen nevim, jak jsou presne velke.. kdyztak mi hod jako SZ tvuj mail a poslu ti je.. Smile

_________________
Vždy existuje možnost volby, ačkoliv nemusí být zrovna taková, jakou si představuješ.

http://www.jitt-ulet.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dotazy k povídkám 2.
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Ahojky lidi!
Někdo z nás měl stránku s některýma povídkama z minulého fóra......Nemáte ještě někdo ten odkaz,plsky?
Předem díky¨za odpověď
André-und-Semír(předtím Semír-and-Andrea) Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Není to tenhle???
http://afc11-povidky.wz.cz/

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Stromovous


Založen: 09. 12. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Mělník
Odpovědět s citátem
Ahoj Andy chtěla jsem tě poprosit jestli by jsi sem nedala nějaké své povídky ty tvoje se mi strašně moc líbí a strašně krásně se čtou a zase bych si moc ráds nějaké přečetla. Předem moc děkuji za odpověď. Papa.

_________________
Maky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Stromovous: ahoj, dopororučuji poslat Andy soukromou zprávu na diskusní forum, zdá se mi, že tam chodí častěji Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
eron
jj,moc dííííííííííííííík Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Není zač.
Akorát jsem si toho všimnul až později, proto to tak trvalo...

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RE:eron
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
To neva......jo a taky díky za tu zálohu.....to bude možná(ale doufám,že ne) taky potřeba,jestli opět fórum spadne....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: RE:eron
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jsem maličko udivena... to nikdo z Vás nepíše povídky ve Wordu? To přijdete sem, sednete a klepete Vaše příběhy přímo do příspěvků? Doporučuji založit si ve Wordu složku a své povídky si tam ukládat, pak o ně nepřijdete Wink zabere Vám to cca 3 minuty a nebudete se muset spoléhat na to, že tak za Vás učiní někdo jiný Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxí
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Já je mám ve Wordu,jen je vždycky dám tam,kde vím,že jsou,ale po cca dvou měsících vůbec nevím.......Já jsem takovej popleta,víš?

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Woxí
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Doporučuji uspořádat - ve Wordu si opravdu udělat složku ,,Povídky Cobra 11" a pro každý příběh mít svůj vlastní dokument. Je to pak přehledné, snadno se v tom orientuje Smile budeš si jista, že máš svá díla v bezpečí Wink
Takže doporučuji udělat si v tom pořádek, vyplatí se to Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:RE:Woxí
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tak to já vím,ale nikdy je pak nenajdu.......Musím si v tom udělat pořádek...... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jak psát a ukládat povídky :)



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Menší rada, v čem psát povídky

    Wox, povídky jsou v bezpečí jedině tehdy, když je vypálíš na nějaké přenosné médium a to uzavřeš do dostatečně ochranného obalu (doporučuji protiatomový trezor) před vnějšími vlivy.

    Osobně doporučuji si nejen zavést Složku (třeba Cobra, ať vy se staršími verzemi systému nemáte problém s háčky a čárkami) a do ní ještě udělat podsložky, protože od toho složky jsou, aby hezky třídily, Třídit můžete třeba podle doby uveřejnění či napsání (rok/měsíc) nebo podle toho, jestli už uveřejněné jsou, nebo ne.

    Word má mnohé výhody, oprava pravopisu a částečně i typografie (což se mnohdy velmi hodí) a možnost si dokument pěkně upravit (odsadit, udělat odstavce, měnit styly písma), ale má i nevýhody. Jednak dlouho startuje a je náročný pro procesor (počítač je pomalejší) a taky si mnohdy neuvědomíte, že do tématu na fórum kopírujete pouze text, bez takzvané hloubky, tzn veškeré vaše pracně vytvořené odstavce a sázení se prostě neprojeví, takže text nesmíte zapomenout doupravit pomocí html značek. Nakonec však zmíním výhodu: pokud s povídkou nepotřebujete pracovat delší dobu, doporučuji uložit text o minimální velikosti (rovnou do pole napište 2) a do normální velikosti jej převést pouze pro práci. Zabere to méně místa na disku.

    Pokud chcete mít povídky zálohované přímo pro vložení na fórum a dostat se k nim co nejrychleji, doporučuji program poznámkový blok (ve Windows notepad, v Unix gedit), který startuje velmi rychle. Můžete si sem značky jako
    kód:
    [i]něco psané kurzívou[/i]
    a podobně přímo psát (což lze i ve wordu, ale ten na používání tohohle skutečně zbytečně moc týrá váš stroj:)). Značky buď můžete odsledovat použitím tlačítek tady na fóru, nebo na internetu na požádání pohledám nějaký pěkně zpracovaný seznam.

    Ať už uložíte ve Wordu maličká písmenka, nebo v poznámkovém bloku přímo kód, vždy budou soubory menší, což znamená, že se jich někam více vejde. Doporučuji je, pro případ problémů s počítačem, vypálit na nějaké CD nebo jiné médium (třeba i na diskety, na jednu se vám "malých" povídek vejde vícSmile),

    V případě (ale vážně nemalujte čerta na zeď, kéž už to nenastane), že by fórum zase padlo a vy jste chtěli své příspěvky zpřístupnit ostatním, doporučuji použít Elweninu a Všelčinu stránku, kde se nachází jejich on-line záloha.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Jak psát a ukládat povídky :)
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing programátorka se projevila Laughing Laughing Laughing přiznávám, že zůstanu u Wordu Laughing jsem na něj zvyklá Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
Já se omlouvám za ty moje povídky,ale takhle mě to vylezlo z céda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To je v pohodě, Andy, jen by mě zajímalo, co s tím máš Sad je to podivné Sad ale zase... pro Tebe je to výhoda, dáváš dialogy na jeden řádek a tato forma tomu vyhovuje Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Andy, moje icq je 211727847, když tak mi napiš, můžem na to mrknout, aby se ti povídky vkládaly líp, možná půjde o nějaké formátování a to by pak stačilo jen celý text třeba jinak zarovnat:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andy


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
Wox-hele já vůbec nevím,co s tím mám.Když ukládám povídky na cédo,tak mě to pak takhle zkopíruje do pc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Ja ted bohuzel uz pul roku nejsem ve stavu, kdy bych mela alespon chvilku casu pro sebe, natoz pro psani povidek nebo delani zaloh.. presto nabizim, kdo si chce zazalohovat sve povidky, at mi je posle na mail jitka-at-pells.cz (misto -at- je @) a jakmile si kousek casu urvu, tak je zase napostuju na http://afc11-povidky.wz.cz ... u mne v pocitaci se neztrati a jakmile to pujde, slibuju, ze to tam hodim...

_________________
Vždy existuje možnost volby, ačkoliv nemusí být zrovna taková, jakou si představuješ.

http://www.jitt-ulet.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Danella


Založen: 24. 03. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Mám malý dotaz píšou se sem povídky jen o kobře nebo i o hercích?? Díky za odpověď Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nu, měly by být o Kobře 11... ale pokud jsou to herci z tohoto seriálu, tak proč ne... Smile ale ta tématika Kobra 11 je daná Wink
Budeš originální, ale... přece jen bych herecký příběh brala jako milou kuriozitku, ne hlavní téma Povídkového fora Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danella


Založen: 24. 03. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
já mám totiž asi tři nebo čtyři povídky o hercích ale jenom jednu rozepsanou o Kobře. Ale už jsem bohužel v koncích. Nevím jak dál
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Děkuji za ukázku, podle mě to sem dej v klidu... Smile jen doporučuji podívat se pořádně na češtinu a příště přece jen tématicky směřovat spíše k seriálu Wink

Vítej, nová autorko Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ahoooj!
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Čauky lidi!

Zaprvé mám pozdravovat od Evči(andy)...
Mám průser jak hrom..."Tatínek" si přerovnával věci,když se tapetoval pokojík a ztratil mi sešit,kde jsem měla konec 2.Vzpomínky dávno zapomenuté a ještě další povídku na to navazující...
Teď jsem doma,takže si zkusím vzpomenout a dopsat,ale půjde to těžko.....

Zatím pa

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Ahoooj!
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tak doufám, že se Ti to povede najít, držíme Ti všichni pěsti Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE: Wox
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
tak jsem to nenašla....hrabala jsem 3 hodiny a nic.....tak to zkusím dopsat z hlavy,ale to víš....to už nebude ono.....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Stromovous


Založen: 09. 12. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Mělník
Odpovědět s citátem
Chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá povídečky od OLI jsou to super povídky a moc ráda bych si je zase přečetla. Jste všichni autoři skvělí a tito povídky mi tu ještě nějak scházejí. Předem moc děkuji.

_________________
Maky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zdravím Tě Smile OLI se od tohoto fora poněkud vzdálila, dokonce taky vůbec není registrovaná Sad nicméně pokusím se jí ozvat s tím, že jsou její díla žádána, ano? Wink mimochodem, je zajímavé sledovat, že sem někteří lidé chodí tiše a patrně dlouho jako Ty, Stromovousi Very Happy jsme za všechny návštěvníky fora velice a převelice vděčni Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stromovous


Založen: 09. 12. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Mělník
Odpovědět s citátem
Jsem moc ráda že se s ná skusíš spojit. Mám vaše povídečky strašně moc ráda. hrozně ráda mám kobru a tito povídky moc ráda čtu.

_________________
Maky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
Stromovous-staré povídky mám všechny já až na jednu od Johanese,což mě velice mrzí.Ale dát je sem nemůžu,to bych musela mít souhlas autorů,leda ti je můžu poslast soukromě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ykoki


Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
WOX,Já myslel,že tak hezká a milá holky je taky inteligentní a vyzná se trožku v pc.Kvůli tobě se snažím nedělat chybu aby ses mě nesmála.Jak můžu mít stejnou IP adresu,když mám novej PC a tím mám jinou IP adresu než Andy.Pokud tomu dobře rozumím,tak IP adresa se nemění a je pořád stejná.

_________________
Vážení a milí, jelikož jsem nevychovaná a vydávala jsem se za svého manžela, Woxys mi dala ban. Vaše Andy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Amrodel


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Záležitosti IP adres opravdu nespadají do "základního uživatelského porozumění počítačům", to už zavání síťařinou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
IP adresa je dle mého záležitost připojení k internetu a spočítačem to nemá co dělat! Záleží, jakou IP adresu ti přidělí tvůj poskytovtel internetu! Nevím, jestli to mají nějak vydegenerované či jestli ji udělají na základě nějaké kombinace čísel! Každopádně se samotným počítačem to dle mého nemá co dělat! Já mám počítač i notebook a na obou stejné připojení k internetu, a tudíž mám i stejnou IP adresu! S počítačem to nemá vůůůůůůbec nic co dělat!

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Amrodel


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jak píše Jess, opravdu to se změnou počítače nesouvisí, pokud jsem dobře pochopila, že u vás došlo k vyměnění starého počítače za nový. IP adresa je jednoznačná identifikace počítače (nejedná se o jeden konkrétní počítač, ale o abstraktní - prostě je jedno jestli to je zrovna ten starý nebo nový) v síti a tuto adresu přiděluje poskytovatel internetu (v případě, že se jedná o domácnosti. Např.: velké firmy mají "jen" vymezený svůj vlastní adresní prostor a přidělování adres uvnitř si už řeší samy). Takže logicky - jedno připojení -> jedna IP adresa.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jak již psaly holky, ale to ohánění IP adresou mi přišlo tak směšné, že si neodpustím:

    Trošku podrobněji, ale přesto velmi zjednodušeně: Na konkrétní stroj je vázaná MAC adresa, nikoli IP adresa. Dokonce ani MAC adresa není vázána na konkrétní stroj, MAC adresa je vázána na síťovou kartu, takže pokud přidáte síťovku do ledničky, můžete ledničku zapojit do sítě Internet:).
    IP adresa je poskytována providerem a ten za její užívání také platí. Většina providerů má takzvanou veřejnou adresu (tedy adresu jedinečnou pro jeden stroj v osobním vlastnictví) zpoplatněnou, u všech si o veřejnou IP ale musíš zažádat, silně pochybuji, že se tak stalo, čili jsem si jistá, že máš jednu z tuctových IP.
    Kdyby měla každá domácnost (natož pak každý stroj v síti) mít vlastní IP adresu, bylo by to hodně drahé. Od toho existují NAT, čili servery, které mají "svou" IP adresu. Na tyto servery je napojeno velké množství počítačů (Pražáci i Brňáci si mohou představit Vinohrady, kdokoli jiný poměrně slušně velké sídliště) a ty všechny mají stejnou IP adresu. Troufám si tvrdit, že takhle je na tom většina uživatelů internetu.
    Podstatné je, že počítače "za" NAT jsou absolutně nerozlišitelné, takže pokud bych se chtěla na jeden z těchto počítačů připojit třeba vzdáleným přihlášením, nepovede se mi to, protože NAT prostě neví, který z té spousty počítačů mne zajímá. Z venku jsou prostě počítače absolutně nerozlišitelné! Zevnitř samozřejmě existuje vazba, že uživatel z bytu číslo sedm v paneláku Osmákova 4 si zažádal server o data z Wikipedie. NAT si poznamená, kdo data z Wikipedie chtěl a jakmile tato data přijdou, pošle je konkrétnímu uživateli, zpátky už to ale nefunguje, počítač prostě zvenku kontaktovat nelze, takže nejde ani ověřit, jestli dva uživatelské účty náhodou nejsou ze stejného počítače, popřípadě paneláku, ani tím sídlištěm si nebuďte jistíSmile.

    Pro lepší pochopení v malém, já veřejnou IP mám, ale mám taky doma vlastní LAN a tudíž jedinečná adresa je na routeru, jestli jsem se přihlašovala z notebooku, z Desktopu, nebo se přihlašoval můj spolubydlící, to už žádný website nerozezná, protože IP máme identickou.

    Takže Andy a pane manželi, opravdu není nutné nám předem oznamovat, že máte stejnou IP z toho a toho důvodu, za stejnou IP se účty opravdu nemažou, stejná IP je jen doplňující informace k tomu, že píšete identickým stylem, že máte stejné názory a pohnutky, že máte nápadně stejný styl a že ryjete a trápíte ostatní uživatele. A to už je víc, než dobrý důvod, dát ban, myslím si.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Takže Andy a pane manželi, opravdu není nutné nám předem oznamovat, že máte stejnou IP z toho a toho důvodu, za stejnou IP se účty opravdu nemažou, stejná IP je jen doplňující informace k tomu, že píšete identickým stylem, že máte stejné názory a pohnutky, že máte nápadně stejný styl a že ryjete a trápíte ostatní uživatele. A to už je víc, než dobrý důvod, dát ban, myslím si.



Ano, je to důvod dát ban. Nicméně pravidlo o zákazu více než jedné přezdívky vzniklo až poté, co si Andy druhý svůj nick vytvořila a já nemohu vyznávat retroaktivitu práva Wink
Dávám Andy poslední šanci. Pokud se bude pod novou přezdívkou chovat slušně a nebude otravovat milé a zdvořilé uživatele, nechám ji tu. Jinak Andy, protože je hezká, milá a inteligentní, jistě VÍ, že mi stačí JEDNO KLIKNUTÍ a Andy odtud odejde. A že takhle mohu blokovat všechny její přezdívky do skonání světa.

Myslím, že Andy má toto forum ráda natolik, aby si skutečnost, že nechce odejít, uvědomila, a už se tu chovala slušně.
Pokud k novému začátku potřebuje novou přezdívku ykoki a vydávání se za vlastního manžela, budiž. Stejně všichní víme, o koho ve skutečnosti jde a respektujme svět i s jeho podivnostmi.

Andy, odpověď na svou otázku o IP jsi dostala, snad jsi spokojena.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dotazy k povídkám
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma