AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Western
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Pozor, změnaaa Laughing Konečně jedna veselejší... Wink

„Aničko, Anno..“ muž s plnovousem promlouval k ženě sedící na vedlejší vysoké židli. Vyčesané černé vlasy, spoře zahalený výstřih a široká sukně nenechaly ostatní na pochybách o jaký druh ženy jde.
„Hottíku.“ pohlédla na něj přísně. „Máš? Nemáš, jsi chudý jak myš. Tak neškemrej.“
„Jo, Hotte, pojď k nám.“ ozvalo se od stolu, kde štamgasti mastili karty. „Pojď si s námi zahrát. Třeba o další knoflíky z tvého kabátu.“
Mávl rukou a dál měl oči jen pro v jeho očích nejkrásnější ženu v lokálu.
Za ní se u baru nakrucovaly další její společnice.
„Hej, další pití!“ ozvalo se od stolu, u kterého se krčila skupina děvčat. Jedna z nich seděla na muži v černém, obnošeném, přesto však na kráse neztrácejícím kabátě. V modrých očích pobleskovaly samolibé jiskřičky a ruce držely dívčin pas. Dívky se smály a přijímaly další špinavé sklenice s pitím.
„No tak, Hotte, zapomeň na ni a pojď k nám.“ táhl od baru ke stolu zpola zakrytým penězi a kartami dlouhán.
„Dietře, nech mě. Anna je nejhezčí.“
„Ale je to děva lehkých mravů. Vždyť ona má oči jen pro prachatý..“
„To je mi jedno.“ stál si za svým jako umíněný pětiletý kluk vousatý muž.
Dlouhán jen kývl rukou a vrátil se k spoluhráčům. Rty skropil alkoholem a pokračoval ve hře.
Majitel poklepal lamači dívčích srdcí v této místnosti na rameno.
„Máš na zaplacení?“ Tabákový kouř ovanul pohledný obličej.
„Ne.“ pokrčil rameny a zasmál se.
„No Tome..“ zvedly se děvčata a odešly o stůl dál.
„Bacha, šerif!“
Dveře saloonu zavrzaly.. celý lokál ztichl.. na schodech se ozvaly kroky.. dup.. dup.. dup…
A už byl tu.
Hnědé oči zrentgenovaly všechny, co se opíjeli a bavili se.
Viděl v jejich očích podřízenost, ale i nenávist.
Z hlavy sundal klobouk a pokynutím ruky požádal o sklenici piva.
„Tak co, Kranichu.. neberou? Zase nemáš stejně jako Herzberger na zaplacení. jenže na rozdíl od toho starého blázna ti v hlavě zůstal aspoň kousek rozumu.“ uchichtl se.
„Máš dobrou náladu, co, Gerkhane?“ odsekl. Patřil k těm, kteří šerifovi ruce z vděčnosti nelíbali. „Vousáč je jenom nešťastně zamilovanej. Kdo by nebyl, když je ta Anna taková fešanda.“
„Jak pro koho, Kranichu, jak pro koho.“
„Já zapomněl.. Pro koně, jako jsi ty, jsou lepší kobyly ve stájích.“
Kdyby pohled zabíjel, dva mrtvá těla by se válela na poplivané podlaze.
Šerif v poklidu dopíjel svůj drink, Tomovi se podařilo dochytit si a přitáhnout k sobě jednu z mnoha něžností v saloonu.
„V poledne venku, Kranichu.“ pronesl při odchodu Gerkhan a významně si poklepal na hvězdu připíchnutou na hrudi.
„Už se těším..“

30 kroků od sebe stojí dvě postavy, soustředěně sledující tu druhou a s rukama připravenýma kdykoliv sevřít chladný kov zbraně a tasit.
Sekundy se vlečou jako koně unavené dlouhou cestou prérií a každý nerv v těle se cuká nervozitou.
Tři… dva… jedna…
CVAK!
„To snad není možný!“ zavyl zoufale Tom. „Zrovna dnes jsem si musel zapomenout náboji naládovat kolt.“
„Máš štěstí.. mě se zase zasekl kohoutek.“ pokrčil rameny Semir.
Podívali se na sebe, na své zbraně a opět pohlédli tomu druhému do očí.
„Kašlem na to, ne?“
„Jdem na jedno..“
Zbraně skončily v prachu silnice a dva nepřátelé pro dnešek složili zbraně a šli do saloonu.


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Anna jako lehká děva, Hotte hrající o knoflíky, Tom jako někdo se zbytky rozumu....to je novinek:)
    ...
    a jediný na správné straně je hnědoočko...i když logicky vzato, každý jsou na správné straně stolu, jít na to pivo byl velmi dobrý nápad:D

    Pěkná oddechovka, Kájičko:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zorinka


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
To je tak roztomilá povídka.. Smile

_________________
Ahoj. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tak ta povídka mě bere dech.Prostě skvěle pojato a propojeno(Kobra a western).I když si neumím moc představit Annu jako lehkou děvu Laughing a Semír.....no,boží povídka......

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: RE:
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ha ha ha, skvělé dílečko, Kájíku Laughing parádně jsem se pobavila, moc hezky jsi to napsala...
Líbilo se mi, jak se holky měly k Tomovi, aby se zvedly a odešly, jen co zjistily, že je pán švorc Very Happy
A ty přestřelky se Semirkem! Laughing Laughing Laughing pacička byl sladký... Cool a jak hnedka vyhrožoval bitkou! Já toho Turečka miluju... :love:

Paráda, Kájko! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Pro koně, jako jsi ty, jsou lepší kobyly ve stájích.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Já umřůůůůůůůůůůůůů!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

A hláška "Jdem na jedno!" mne rozbila totálně XD XD

Kájko, bájo oddychovka! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak něco, co už jsem od tebe přečetl a neokomentoval. Mělo to nejchytlavější název, tak už to mám přečtené dávno Wink

Skvělá povídka Cool

„To snad není možný!“ zavyl zoufale Tom. „Zrovna dnes jsem si musel zapomenout náboji naládovat kolt.“
„Máš štěstí.. mě se zase zasekl kohoutek.“ pokrčil rameny Semir.


Den D. Very HappyVery Happy

"Jdem na jedno.."

Jak už tu bylo od někoho psáno, totální "dodělávka" na konec.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Very Happy Smile Laughing tak Tomíšek se dal na druhou stranu ju??? na zaplacení nemá, na náboje taky ne....... měl raději zůstat u policie Very Happy Laughing Laughing
Anna lehká děva??? Tak to byl fakt šok Very Happy Smile Laughing
Hmmmmmmm, zato tureček, hvězda přes celou hruď Laughing Laughing Very Happy

„To snad není možný!“ zavyl zoufale Tom. „Zrovna dnes jsem si musel zapomenout náboji naládovat kolt.“
„Máš štěstí.. mě se zase zasekl kohoutek.“ pokrčil rameny Semir.
Podívali se na sebe, na své zbraně a opět pohlédli tomu druhému do očí.
„Kašlem na to, ne?“
„Jdem na jedno..“
Zbraně skončily v prachu silnice a dva nepřátelé pro dnešek složili zbraně a šli do saloonu.

Doufám, že to takhle neprobíhá denně..... Laughing Very Happy Smile

je to moc pěkná povídka
Já westerny moc nemusím ale tohle byla pecka....... a Laughing Very Happy a hlavně Exclamation ani špetka krve Very Happy Laughing
sqělej nápad Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Western
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma