AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 

Alarm für Cobra 11 - Registrační podmínky

1. Administrátoři ani moderátoři nenesou žádnou odpovědnost za příspěvky a jejich obsah (mimo příspěvky od těchto lidí), dále si si vyhrazují právo smazat jakýkoli obsah, který budou považovat za nevhodný či nesmyslný.

2. Je zakázáno zde psát hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné příspěvky, které evidentně porušují zákony.

3. Pokud se chcete na foru registrovat, vezměte při vytváření nicku v úvahu již existující přezdívky na foru tak, aby nemohlo dojít k záměně členů.

4. Je zakázáno zde používat více, než jednu přezdívku. Příjde-li se na to, že se jeden uživatel vydává pod více přezdívkami, bude mu každý novější zaregistrovaný účet zablokován a poté smazán. Po dalším varování bude uživatel z fóra vykázán.

5. Berte ohled na ostatní. Nechcete-li psát své příspěvky černě, tak volte dobře čitelnou barvu s vhodným kontrastem k bílému pozadí fóra (např. tmavé a výrazné barvy – zelená, modrá, červená, atp). Neunavujete a nenamáhejte oči uživatelům světlými barvami textu (např. světle modrá, světle zelená, žlutá, atp).

6. Nevkládejte do příspěvku velké obrázky, které podstatně prodlužují čas pro načtení stránky a způsobují zbytečné komplikace se čtením dalších příspěvků na stejné stránce. Chcete-li se přesto s obrázkem podělit s ostatními, umístěte na fórum pouze odkaz.

7. Než položíte dotaz, použijte hledání, abyste zjistili, zda-li dané téma nebylo na fóru již řešeno. Pakliže na podobné téma v historii narazíte, zkuste na téma navázat doplňující otázkou nebo založit nové téma, v němž se na to starší odkážete. Zcela duplicitní témata budou smazána.

8. Nenapadejte ostatní diskutující, na fóru vládne přátelská atmosféra a ostatní nejsou na jakékoli osobní útoky zvědaví.

9. U tématu, které založíte, velice záleží na titulku. Ten se totiž objeví v přehledu, chvíli zůstane i na titulní straně serveru www.afc11.cz a na jeho základě se ostatní čtenáři rozhodnou, jestli téma navštíví. Nadpis tématu určuje, jak úspěšné téma bude. Diskuse, vybočující od titulku tématu bude promazána, rozdělena, nebo zamknuta.

10. Krátkodobé odchýlení od tématu bude tolerováno, v případě, že diskuse bude delší dobu směřovat mimo téma dané jejím názvem, může být smazána, přejmenována nebo zatříděna do jiné sekce.

11. Opakované porušování pravidel Vám může přivodit okamžité nebo permanentní vyhoštění z fóra. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek.

12. Veškeré připomínky k moderování (administraci) fóra řešte vždy s konkrétním moderátorem (administrátorem) prostřednictvím soukromé zprávy. Pakliže nejste spokojeni s vystupováním konkretního moderátora, napište to buď veřejně do sekce Vzkazy pro AdminTeam, nebo kontaktujte administrátora přes soukromou zprávu zaslanou uživateli Aleš Vaněk. Vaší připomínkou se bude zabývat v nejbližším možném termínu.

13. Chcete-li publikovat své povídky, stačí Vám k tomu jediné: požádat si o složku, kterou Vám co nejrychleji zařídíme. Jakmile se tak stane, budete v ní svými vlastními pány a sami si ji budete moderovat. Prosíme o jedinou věc: ne každý, kdo se stane registrovaným členem, musí mít automaticky složku. Žádejte o ni až ve chvíli, kdy budete rozhodnuti opravdu povídku napsat. Jinak tu budou zbytečně překážet prázdné kolonky.

14. Nebojte se ozvat s jakýmkoliv problémem: pokud nechcete veřejně, pošlete uživatelce Woxys soukromou zprávu, aby vše vyřešila k Vaší spokojenosti. Bývá tu skoro pořád, na odpověď nebudete čekat dlouho.

15. Pamatujte také na to, že jste na foru Cobry 11! Povídky by se měly tématicky dotýkat právě tohoto akčního seriálu: v tomto rámci se pak již fantasii nekladou meze.

Tyto pravidla zatím nejsou finální a úplná. Pravidla budou dále aktualizována podle potřeb a chování členů na fóru.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil(a), slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení.

E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (případně pro poslání nového hesla, pokud jste zapomněl(a) aktuální).

Poslední aktualizace: 17.11.2008